Sexiest Tinty Metal Core-XY 3D tlačiareň

Uncategorized

To je veľa kvalifikácií, ale sme si celkom istí, že nás nemôžete obviniť hyperbole v názve: Toto je jedna z najtrvalejšej malej 3D tlačiarne som kedy videl. Pridajte mierne ezoterické kinematické kinematiku a hustého hliníkového rámu, a je to na tom, že je to ľahký démon.

[René] vybudoval niekoľko 3D tlačiarní predtým, takže mal dobrý pocit pre parametre a dizajn otecko, než sa pustil do projektu Dice. Napríklad, napríklad, znamená, že rám môže byť menší, a tým aj exponenciálne oveľa tuhšie. To znamená, že je schopný veľmi rýchlo pohyby – 833 mm / s nie je vtip! Vyzerá to aj veľmi presné malé výtlačky. Čo by to mohlo urobiť ešte oveľa úžasnejšie? Vodohospodárske krokové motory, magnetické zameniteľné tlačové hlavy a zabudované osvetlenie.

Zostavenie vyzerá úžasne, a tam je video dokumentácia celej veci na mieste [René], vrátane úplného účtu materiálov a návrhov. Je to určite nie je najdostupnejšia 3D tlačiareň, ktorú sme kedy videli, a Tiny Budovaná platforma z neho robí zlú voľbu pre univerzálny stroj, ale ak potrebujete druhú tlačiareň a chcete jeden so štýlom, kocky vyzerá ťažko poraziť.

Vďaka [Laimonus Mockus] pre tip!

Leave a Reply

Your email address will not be published.