Oprava prepustenia pomocou aplikácie Pangu / PP, ktorá nepracuje po reštarte, tu je to, ako

, posledná služba Jailbreak Pangu Team, bola mimo a k dispozícii verejnosti iba na niekoľko dní, čo samozrejme, čo to znamená, že to znamená, že je to je stále v plienkach, pokiaľ ide o vývoj.

Ako sme videli v minulosti, služby útek z väzenia, ako je tento, zvyčajne dodávajú verejnosti s množstvom problémov, ktoré sa za normálnych okolností vyriešia a vypracujú v budúcich verziách nástroja na útek z väzenia po tom, čo komunita oznámila chyby.

Jeden taký problém, ktorý sa zdá, že sa vyskytuje oveľa častejšie, vidí, že zariadenie sa reštartuje sporadicky, ale potom bráni uvedenému zariadeniu vložiť do štátu Jailbroken, keď sa sprievodná aplikácia PP Jailbreak použila po jeho reštarte. Ako je to vždy, máme potenciálnu opravu, ktorú by mohli používať vlastníci iPhone, iPad a iPod Touch na vyriešenie a obídenie tohto problému, až kým tímy Pangu alebo PP zavedú formálnu opravu.

Takže bez ešte väčšieho oneskorenia sa pozrime, ako opraviť prepustenie pomocou aplikácie Pangu/PP, ktorá nefunguje problém po reštarte na zariadeniach iOS 9.3.3-9.2 Jailbroken iPhone, iPad alebo iPod Touch.

Krok 1: V prvom rade vypnite zariadenie, aby bolo úplne zapnuté.

Krok 2: Teraz zapnite zariadenie pomocou tlačidla napájania v zariadení a uistite sa, že v rámci procesu spustenia podržte tlačidlo Zvýšenie hlasitosti na boku zariadenia. Keď sa zobrazí logo Apple, pustite tlačidlo napájania, ale pokračujte v držaní tlačidla nahor hlasitosti. Keď sa zobrazí obrazovka zámku, nechajte aj toto tlačidlo.

Krok 3: Otvorte prepínač aplikácie dvojitým stlačením tlačidla ID Home/Touch ID na zariadení. Zatvorte všetky otvorené aplikácie tým, že ich potiahnete, aby ste ich odstránili z pozadia.

Krok 4: Teraz spustite aplikáciu pomocníka PP Jailbreak Helper a postupujte podľa typických pokynov, aby ste svoje zariadenie vrátili späť do režimu Jailbroken: Re-Jailbreak Pangu / PP na systéme iOS 9.3.3 Po reštarte je tu ako.

Dúfajme, že tentokrát dostanete upozornenie na push na uzamknutej obrazovke, ako je to znázornené na snímke obrazovky nižšie, po ktorom sa vaše zariadenie vráti do plne funkčného režimu väzenia.

V prípade, že máte stále problémy s tým, aby ste to fungovali, skúste udržať aplikáciu Pangu aktívnu na pozadí pred vypnutím zariadenia v kroku 1 vyššie a potom v kroku 3, namiesto toho, aby ste zabili všetky aplikácie, zabite všetky akceptované za aplikáciu PP A potom ho otvorte z prepínača aplikácií. Stlačte tlačidlo kruhu v aplikácii a potom ho manuálne zaistite a potom rýchlo zdvojnásobte tlačidlo napájania/spánku. Uzamknutá obrazovka by sa mala objaviť teraz s upozornením na push, ako je uvedené vyššie, predtým, ako sa zariadenie zobrazuje do režimu väzenia.

Možno sa tiež chcete pozrieť:

Jailbreak iOS 9.3.3, 9.3.2, oveľa viac s Pangu na iPhone a iPad [Aktualizované]

Opravte iOS 9.3.3 Chyby útek z väzenia: Cydia zlyhá, FaceTime nefunguje, oveľa viac [FAQS a Guide]

Opravte „zlyhal v buffer_write (FD) (8, ret = -1)“ Cydia Chyba po iOS 9.3.3 Útek z väzenia, takto

Opraviť lokalizačné služby / GPS nefungujú problém po iOS 9.3.3 Útek z väzenia, tu je ako

Môžete nás sledovať na Twitteri, pridať nás do svojho kruhu na stránkach Google+ alebo na našej stránke Facebook, aby ste sa informovali o všetkých najnovších od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published.