Ako znížiť iOS 12 až 11.4.1 Konečná verzia na iPhone alebo iPad

Tu je presne to, ako znížiť konečnú verziu systému iOS 12 na iOS 11.4.1 na kompatibilnom iPhone, iPad alebo iPod touch najlepším spôsobom.

Teraz, keď je iOS 12 mimo, ako aj vo voľnej prírode, je mimoriadne pochopiteľné, že veľké ponuky ľudí budú chcieť poskytnúť pokus o nákup, aby zistili, čo veria o nových funkciách, ktoré boli pridané. Rovnako je však veľa rozsahu pre niekoho, kto môže aktualizovať svoj iPhone alebo iPad na iOS 12, ako aj potom túžba, že nemal, z mnohých dôvodov.

Môže to skončiť niečo, čo sa týka útek z väzenia, aplikácie, ktorá sa odmieta správať, alebo len preferencia pre niečo, čo je metódou, ktorú použije. Bez ohľadu na dôvod, zníženie je bežne jediným riešením, rovnako ako je to nesmierne uskutočniteľné, aspoň zatiaľ.

S Apple pokračuje v indikácii iOS 11.4.1, našťastie je ešte stále čas na to, aby sa downgrade vyniesol. Ak máte požiadavku techniky na odstránenie systému iOS 12, ako aj na inštaláciu systému iOS 11.4.1, tu je to, čo si vyžaduje nákup, aby ste mohli začať:

Pracovný počítač alebo Mac s najnovšou nainštalovanou verziou iTunes.

Dáta IOS 11.4.1 IPSW pre vaše konkrétne zariadenie, ktoré si môžete stiahnuť odtiaľto.

Pochopenie, že môžete downgradovať iba až do iOS 11.4.1 od systému iOS 12, pretože spoločnosť Apple už nepodpisuje žiadny typ firmvéru navyše.

Vďaka tomu, že to všetko je zakryté, presne tu je to, ako sa chystáte vykonať downgrade.

Krok 1: Prvé miesto, uistite sa, že ste si stiahli údaje iOS 11.4.1 IPSW, ako sme diskutovali vyššie. To je pochopiteľne dôležité.

Krok 2: Ďalej hore, na vašom iOS gadget hlava k nastaveniam> iCloud> Objavte môj iPhone a uistite sa, že funkcia je zakázaná. To je nevyhnutné.

Krok 3: Na počítači Mac alebo PC otvorte iTunes a prepojte svoje zariadenie iOS. Budete požadovať vložiť svoj gadget do režimu DFU, ktorý sa dá dosiahnuť dodržiavaním týchto sprievodcov:

Majitelia iPhone 8, iPhone 8 Plus alebo iPhone X: režim DFU na iPhone X / 8:

Majitelia iPhone 7 alebo iPhone 7 Plus: Zadajte režim DFU na iPhone 7 alebo iPhone 7 Plus, takto

Ak máte staršie zariadenie, potom tu dodržujte pokyny.

Krok 4: S svojím gadgetom v režime DFU, ako aj späť v iTunes, podržte voľbu na Mac alebo na posun nevyhnutnej na počítači a kliknite na tlačidlo Prineste späť iPhone/iPad. Budete požiadaní, aby ste si vybrali svoje údaje IPSW, ktoré ste si stiahli skôr.

Po výbere údajov nechajte iTunes urobiť svoju vec, ktorá bude obsahovať reštart gadget. Keď sa to stane, všetci ste nainštalovaní a nainštalovaní iOS 11.4.

A to je všetko, čo je v tom!

Rovnako by ste radi skontrolovali:

150+ iOS 12 Skryté funkcie pre iPhone a iPad [Running List]

Jailbreak iOS 12 / 12.0.1 / 12.1 na iPhone a iPad [aktualizácia stavu]

Zoznam kompatibility iOS 12 pre zariadenia iPhone, iPad, iPod Touch

Stiahnite si odkazy iOS 12 IPSW a nastavte na iPhone X, 8, 7, Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Môžete s nami vyhovieť na Twitteri, pridať nás do svojho kruhu na Google+ alebo sa vám páči naša stránka na Facebooku, aby ste sa informovali o všetkých najnovších od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published.