Zamestnanci spoločnosti Apple Corporate v USA dostanú termín 11. apríla na návrat do kancelárie

podľa najnovších správ, spoločnosť Apple Inc. stanovila termín 11. apríla 2022 pre svojich firemných zamestnancov, aby sa vrátili do kancelárie založenej na kancelárii. Tieto najnovšie informácie pochádzajú od spoločnosti Bloomberg’s Mark Gurman a zahŕňajú Apple Park ako firemné prostredie.

Zatiaľ čo niektoré spoločnosti na celom svete plne prijímajú diaľkovú pracovnú kultúru, spoločnosť Apple Inc. so sídlom v Cupertino je jedným z firemných gigantov, ktorí sa chcú pokúsiť dostať ľudí späť k tradičnejšiemu spôsobu práce.

Čele spoločnosti, ktorú vydal generálny riaditeľ Tim Cook, uviedla, že zamestnanci v kancelárii musia pracovať najmenej jeden deň v týždni v tejto kancelárii do 11. apríla. Memorea tiež stanovuje inscenované pokyny na zvýšenie účasti v kancelárskej účasti.

Cook stanovil fázované očakávania návratu na kanceláriu. Zamestnanci v kancelárii, ktorí v súčasnosti pracujú na diaľku, budú musieť do 11. apríla pracovať najmenej jeden deň v kancelárii týždenne. Očakáva sa, že títo zamestnanci zvýšia túto kadenciu na najmenej dva dni v týždni tri týždne po tomto počiatočnom dátume. a očakáva sa, že do 23. mája 2022 bude založená na kancelárii najmenej tri dni v týždni. Tieto dni sa nastavujú v pondelok, utorok a štvrtok.

Memorandum Tima Cooka načrtáva presvedčenie, že osobná práca umožňuje zamestnancom „plne“ a zdôrazňuje míľnik, keď sa svet vracia k pocitu normality po kmitácii:

Pre mnohých z vás viem, že návrat do kancelárie predstavuje dlho očakávaný míľnik a pozitívne znamenie, že sa môžeme podrobnejšie zaoberať kolegami, ktorí hrajú takú dôležitú úlohu v našich životoch.

Zatiaľ čo sa pokúša zdôrazniť pozitíva, Cook tiež uznáva, že pre niektorých ľudí môže byť návrat k osobnej práci znepokojujúcou zmenou. “

Spoločnosť Apple v minulosti urobila početné pokusy dostať zamestnancov späť do kancelárie, ale doteraz musela tieto plány opustiť kvôli rastúcim prípadom Covid. Niektorí zamestnanci sa trochu chompujú, aby sa dostali späť do kancelárie, zatiaľ čo iní budú vážne obávaní tejto zmeny. Cook však uznáva, že „je rovnako dôležité, aby sme sa navzájom podporovali týmto prechodom, prostredníctvom výziev, ktorým čelíme ako tím a po celom svete.“

Možno sa tiež chcete pozrieť:

Stiahnite si súbor Windows 11 Pro ISO bez produktového kľúču od spoločnosti Microsoft

Vynútite si sťahovanie systému Windows 11 Free Inovyment Práve teraz, tu je to, ako [tutoriál]

Ako nainštalovať systém Windows 11 na Mac dnes pomocou bootovacieho tábora

Stiahnite si asistent inštalácie systému Windows 11 pre svoj počítač

Ako bezplatne upgradovať na Windows 11 zo systému Windows 10

Ako vytvoriť zavádzateľný systém Windows 11 USB Flash Drive [Guide]

Stiahnutie: iOS 15.3.1 Odkazy IPSW, súbor profilu OTA spolu s vydanými iPados 15.3.1

Jailbreak iOS 15.3.1 na iPhone a iPad [aktualizácia stavu]

Ako nainštalovať MacOS 12 Monterey Hackintosh na PC [Guide]

Najlepšie iPhone 13, 13 Pro Temperované chrániče sklenenej obrazovky, ktoré sú dnes k dispozícii [Zoznam]

Najlepší iPhone 13, Pro Max 20W USB-C Chargers [Zoznam]

Top iPhone 13 Pro Max Chrániče obrazovky, ktoré sú k dispozícii na nákup [Zoznam]

Najlepšie puzdrá pre iPhone 13 / Pro na ochranu k dispozícii práve teraz

Ako opraviť Bad iOS 15 Odtok batérie [Sprievodca]

Apple Watch EKG App Hack: Povoľte mimo nás v nepodporovanej krajine v sérii 5 a 4 bez väzenia

Môžete nás sledovať na Twitteri alebo na Instagrame a dokonca aj naša stránka Facebook, aby ste sa informovali o všetkých najnovších od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published.