Útek z väzenia Apple TV 4 pre TVOS 9.0.1 Vydané [Stiahnutie]

Ako sľúbil, tím Pangu práve vydal útek z väzenia pre Apple TV 4 Running TVOS 9.0-9.0.1. Toto je úplne prvý verejný útek z väzenia vydaný pre Apple TV 4, pretože debut set-top boxu koncom minulého roka.

Práve tu je nevyhnutné poznamenať, že útek z väzenia je kompatibilný iba s TVOS 9.0 až 9.0.1, čo naznačuje, že ak je váš Apple TV už aktualizovaný na TVOS 9.1.x alebo najnovší TVOS 9.2, nebudete môcť vziať Výhoda tohto útek z väzenia. Podobne preto, že spoločnosť TVOS 9.0.x už nepodpisuje spoločnosť Apple, nemôžete downgradovať späť na starší firmvér kompatibilný s väzňami z TVOS 9.1.x, ako aj z TVOS 9.2.

Keďže útek z väzenia funguje tak, že sa usadí potrebné súbory potrebných Pangu cez XCode, budete vyžadovať nainštalovaný počítač XCode, ako aj aktívny účet Apple Designer (ktorý môžete naznačovať úplne zadarmo na vývojárovi.apple.com) Útek z väzenia vašej štvrtej generácie Apple TV box.

Podľa tímu Pangu bude útek z väzenia v jeho súčasnom type poskytnúť jednotlivcom SSH a root zisk do Apple TV. SSH získa prístup k tomu, aby tiež pomohol dizajnérom pri prenájme existujúcich vylepšení útek z väzenia, ako aj od aplikácií od iOS po TVOS.

Jailbroken Apple TV 4 na TVOS 9.0.1 s aplikáciou Pangu. Obrázkový kredit: Pangu.io

Odtiaľto si môžete stiahnuť útek z väzenia pre Apple TV 4. [Fast Mirror Link]

Vrátime sa s komplexným úplným krok za krokom o tom, ako presne uväzniť Apple TV 4 na TVOS 9.0.x pomocou nástroja Pangu. Zostaňte naladení!

Aktualizácia x1: Náš celý krok za krokom je hore! Dodržiavajte to tu: Ako uväzniť Apple TV 4 na TVOS pomocou Pangu [tutoriál].

Rovnako by ste radi skontrolovali:

iOS 9.3 / 9.2.1 / 9.2 / 9.1 Aktualizácia útek z väzenia

Ako odsúdiť aplikácie na Apple TV 4 [tutoriál]

Ako odsúdiť / nastaviť Kodi na Apple TV 4

IOS 9.3 Útek z väzenia: Mal by ste sa upgradovať?

Môžete s nami vyhovieť na Twitteri, pridať nás do svojho kruhu na Google+ alebo sa vám páči naša stránka na Facebooku, aby ste sa informovali o všetkých najnovších od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published.