Workshop Computer Flows Nad Bench a je takmer bezdrôtové

[ezra] Používali diely, ktoré ležal okolo, aby sa vytvoril samostatný počítač s kúpeľňou. Čo by mohlo byť takýto projekt? Samozrejme, že by ste to nazvali Dr. Frankencomputer.

Dolný monitor je plochá obrazovka Dell Desktop. Počas prototypov [EZRA] použil stojan na podporu všetkého. Ale aby sa jeho pracovný priestor nevymažal konečná verzia bola namontovaná na stenu v rohu svojho laboratória. Horný displej je LCD z laptopu Compaq, ktorý nepoužíval. Laptop stále funguje a veríme, že to je to, čo riadi systém Fedora. Držiak namontovaný na vnútorný kostry na ploche obrazovky podporuje obrazovku notebooku a základnej dosky. Jedno napájanie napája všetky a pripája sa k výstupe do steny za monitormi. Klávesnica a myš sú bezdrôtové, rovnako ako pripojenie počítača k sieti.

Jediná vec, o ktorú by sme sa obávali v našom vlastnom obchode, je pilica naplnenie chladiča a iné komponenty základnej dosky. Možno, že jeho laboratórium je elektronické projekty, alebo má prachový kryt, ktorý používa, keď sa systém nepoužíva.

Leave a Reply

Your email address will not be published.