Projekt v tvare srdca nemá žiadne skratky

Uncategorized

, ak je všetko [Blake], ktoré si želá, je rolovanie “Blake Likes Kim” na niektorých LED diódach, ktoré by mohol zastaviť s verziou projektu. Alebo rýchlo remeslá kartónové srdce okolo markietu. Ale on naozaj jednoducho používal tento projekt elektroniky v tvare srdca ako dôvod, aby ste si mohli dostať nohy mokré s niekoľkými rôznymi druhmi výroby.

Projekt sa začal ako jednoduchý prívesok na rolovanie. Niečo v týchto líniách. Jeho veľmi malý LED modul bol poháňaný attiny85. Organizoval ho, aby ho spustil z batérie, ktorý je ideálnym dôvodom na zistenie, ako používať funkcie spánku vyvinuté do čipu.

Počiatočný dizajn pracoval tak dobre, rozhodol sa stanoviť svoju vlastnú obvodovú dosku. To bolo celkom jednoduché pridať do boku-umiestneného tlačidla, aby sa zobudil z spánku a držiak mincí buniek na zadnej strane. Použil Osh Park pre Manufacturing – dobrá vec, ktorú umožňujú tvorivú dosku obrysy. Na ochranu obvodu tiež objednal laserové akrylové dosky, ktoré pracujú v spojení so stojanami, aby vytvorili prípad.

Uvádza, že vynechal dátum dodania Valentína dlhým záberom. Ale to je to, ako tieto veci idú, že?

Leave a Reply

Your email address will not be published.