Vlastná pracovná stanica robí plazmové rezanie hračky

Uncategorized

Plazmový rezač je pravdepodobne top z krátkodobého zoznamu snov. Z kriviek z vyzdvihnutia až po dlhé rovné rezy, nič porazí plazmový rezač na získanie kreatívnych šťavov prúdiacich. Bohužiaľ, je tu aj prúd prehriateho kovového tryskania cez obrobok na riešenie, čo je dôvodom tohto obchodu s plazmou rezaním plazmy.

[Regalzack] vyzerá, že mal na jeho stôl niekoľko cieľov dizajnu. Pevná pracovná plocha nie je skvelý nápad na rezanie plazmy, takže navrhnutý ako mriežka vymeniteľných oceľových lamierov. Pod je násypkou na zber trosky, a to tak za účelom a na požiarnu bezpečnosť. Stolový vrchol a násypk žijú na vlastné-vstavanej oceľovej oceľovej oceľovej a spodná polica poskytuje dostatok miesta pre jeho plazmové plošiny Lincoln 375. S háčikmi pre káble a pevnú zemnú svorku, celá vec je pekne samostatná pracovná stanica. Nižšie uvedené video ukazuje stavbu a niektoré výrobné techniky [REGALZACK]; Boli sme obzvlášť odobraté šikovným spôsobom, ktorý odrezal sloty pre stolové lamely.

Plazma je univerzálna vec – môžete ho použiť na to, aby sa hudba, varila burger, alebo zdobiť drevo. A nie je to príliš shabby na zakotvenie kovových rúr.

[cez r / diy]

Leave a Reply

Your email address will not be published.