MIDI HARMONICA

Uncategorized

MIDI, ALEBO HUDOBNÉHO PRÍSTUPU DIGITUMENTU, bol konvenčný pre počítačovú kontrolu hudobných nástrojov od 80. rokov. To je najčastejšie spojené s elektronickými nástrojmi, ako sú syntetzátory, bubonové stroje alebo vzorky, ale nie je nič, čo zastaví, že je aplikovaný na takmer akýkoľvek nástroj v kombinácii s príslušným hardvérom.

[PHEARL3SS1] to tlačí na limit pridaním MIDI na najnáročnejšie nástroje. Zdá sa, že harmonika môže byť konečná analogická hudba, ale on vytvoril dômyselný arduino-hased mechanizmus hrať jeden pod kontrolou MIDI.

Samotná Harmonica je namontovaná na šmýkačke v zásuvke spojený s kolesom prevzatým z bazénového zametania a poháňaný motorom, ktorý dokáže presunúť prístroj zo strany na stranu s potenciometrom, ktorý poskytuje polohovú spätnú väzbu na vytvorenie jednoduchého servo. Dodávka vzduchu pochádza zo súboru troch mechanov poháňaných cez kľuku z iného motora a je dodávaná tým, čo vyzerá ako kus PVC potrubia k obchodnému koncu harmoniky.

Výsledkom je určite hrateľná Harmonická MIDI Harmonica, aj keď to nie je celkom zachytiť podstatu ľudského nástroja. Sudca pre seba, on si uverejnil budovanie videa, ktoré sme umiestnili pod prestávku.

Toto nie je prvá automatizovaná harmonika, ktorú sme ukázali. Tam bol tento, ktorý tiež použil snímku, a ďalšie s výberom note s použitím viacerých vzduchových potrubí.

Harmonica Headter Image: Grassinger [cc by-sa 3.0].

Leave a Reply

Your email address will not be published.