Digitálne hodiny sa opiera o obilie

Uncategorized

Tieto atraktívne hodiny sa zdá byť vytvorené z bloku dreva s LED číslicami plávajúcimi pod ním. V skutočnosti je to blok plastov plastov plazmi pokrytý drevenou dýhou (No, [Androkavo] Telefónne hovory Dýh, ale veríme, že to môže byť len dostať sa do kontaktu s papierom alebo vinylom s vzorom dreva). To robí za nápadný efekt, ako aj my môžeme veriť na iné pracovné miesta, ktoré môžu využívať techniku, najmä zvažuje, že povrch dreva vyzerá oveľa oveľa viac dokončená ako normálna 3D vytlačená časť.

Môžete vidieť video z hodín v prevádzke nižšie. Samotný obvod hodiny nie je nič výnimočným. Len max7218 LED motorist, ako aj obrazovku spolu s procesorom ARM. Hodiny majú aj teplotu DHT22, ako aj senzor vlhkosti, okrem reproduktora pre alarm.

Nastavenie hodín je vietor, ktorý vzhľadom k tomu, že používa WiFi rozhranie, vďaka ESP8266, samozrejme. Taktiež existuje snímač vibrácií na odrezanie alarmu. Môžete modifikovať softvérovú aplikáciu, aby ste sa zmestili, ak ste si želali zvládnuť veci inak. Môžeme napríklad urobiť vibračný senzor snooze, rovnako ako potrebujú jednotlivca získať prístup k webovej stránke, aby sa budík vypol len preto, aby sme sa uistili, že sme boli skutočne hore.

Kontaktný papier je ponúkaný vo veľkých ponukách povrchových úprav, takže táto metóda môže otočiť 3D vytlačený box do krabice s pevnou farbou, mramorovým vzorom alebo dokonca simulovaným uhlíkovým vláknom.

Nemohli sme však pomôcť tomu, aby sme v tomto type krytu videli niekoľko neobvyklých LED. Možno aj jeden so slovami.

Leave a Reply

Your email address will not be published.