Tag Heuer prepojený 1500 dolárov Android Wear Watch je oficiálny, práve tu sú podrobnosti

Uncategorized

, zdá Inovácia ťahá pred tvárou. Nositeľné nosenie nepopierateľne rastie v popularite s spotrebiteľskou základňou, ktorá hľadá ďalšiu obrovskú vec, avšak s rastúcim počtom spoločností, ktoré sa snažia dostať do akcie, je možnosť špirálovitá mimo kontroly. Platforma spoločnosti Google Android Wear má celú škálu možností, ktoré poskytujú rôzni výrobcovia vďaka svojej otvorenej povahe, ako aj teraz má nový elegantný doplnok vďaka spolupráci spoločnosti Google a Tag Heuer.

Hodinky sa vo všeobecnosti považujú za mimoriadne osobný predmet. Spotrebitelia po celom svete, ktorí hľadali inteligentné hodinky, ale radšej zdobia svoje zápästie trochu luxusu, sa vo všeobecnosti vyžadovalo, aby šli s ponukou špičkových Apple Watch. Nie nevyhnutne preto, že uprednostňujú ekosystém spoločnosti Apple pred ekosystémom pred konkurenciou, zvyčajne však boli gadgety vyvinuté na platforme Android Wear všeobecne navrhnuté, ako aj zavedené podľa konkrétneho prísneho rozpočtu. Keďže sa Tag Heuer založená na švajčiarsku dostane do aktu, to sa všetko zmenilo.

Tag Heuer nevyžaduje žiadny druh úvodu na sledovanie milovníkov po celom svete. Existujú ako jeden z najväčších a najuznávanejších spoločností, ktoré sú zahrnuté v priemysle hodiniek. Teraz, vďaka partnerstvu so spoločnosťou Google, spoločnosť Swiss Business predstavila projekt spojený s značkou Heuer; Švajčiarske inteligentné inteligentné hodinky, ktoré sa vyvíjajú nielen na platforme Android Wear, avšak také zmeny, ako veríme, že tradičné „inteligentné hodinky“ by mali vyzerať.

Pri prvom pohľade vám bolo odpustené za to, že ste verili značke Heuer Connected, ktorá bola odhalená dnes v New Yorku, bola iba základnými prémiovými hodinkami. Prináša mimoriadne známu estetiku, ktorá sa odchyľuje od digitálnych obrazoviek väčšiny inteligentných hodiniek. Hardvér je vyrobený z titánu s zahrnutou obrazovkou Sapphire Crystal, ktorá je s priemerom 46 mm. Tak trochu väčšie ako najväčší z vlastných inteligentných hodiniek spoločnosti Apple.

Obrazovka stojí na 1,5 palcovi a tiež športuje rozlíšenie 360 ​​× 360 pixelov prichádzajúcich s 240 PPI. Hodinky sú poháňané dvojjadrovým procesorom 1,6 GHz založeným na Intel, ako aj 1 GB pamäte RAM pod kapotou, ale nemôžeme presne povedať, ako sa to zatiaľ rovná skutočnému výkonu. Batéria je určená ako systém 410 mAh, ktorý by mal trvať asi 25 hodín, ak za to vezmeme slovo Tag Heuer.

Tag Heuer Linked je kompatibilný s androidom, ako aj s smartfónmi iOS. Tí, ktorí chcú kúpiť hardvér, môžu očakávať, že vyhadzujú 1 500 dolárov, ako aj za to, že si môžu vybrať z možnosti farebných gumových popruhov. Existuje 7 farebných možností: zelená, modrá, oranžová, červená, biela, čierna a žltá. Zamerané smerom k davu orientovanej na fyzickej zdatnosti boli aj hodinky poskytnuté ošetrenie odolnou proti vode, čo znamená, že sa dá rýchlo vziať na potápanie vo vašom preferovanom jazere alebo bazéne.

Ak ste na trhu s prémiovými inteligentnými hodinami, a nechcete odovzdať svoje peniaze obchodnému juggernautu, ktorým je Apple založená na Cupertino, potom presne ako sa rozlúčiť s 1 500 dolárov za prepojenú značku Heuer. Určite je horšie veci, na ktoré môžete minúť peniaze. Hodinky si môžete objednať práve teraz na internete od spoločnosti Tag Heuer okrem butikov značky Tag Heuer.

Rovnako by ste radi skontrolovali:

Používajte akýkoľvek typ hodiniek Android Wear s iOS / iPhone, tu je presne to, ako [Guide]

Môžete s nami vyhovieť na Twitteri, pridať nás do svojho kruhu na Google+ alebo sa vám páči naša stránka na Facebooku, aby ste sa informovali o všetkých najnovších od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published.