Spoločnosť Google spúšťa nové prípady Pixel 7 a 7 Pro vo viacerých farbách

Uncategorized

Google oznámila dnes nové zariadenia Pixel 7 a Pixel 7 Pro a aby si ich vybrala, potvrdilo sa, že spoločnosť má tiež nejaké nové prípady, ktoré ponúka.

Na výber je k dispozícii niekoľko nových prípadov, v ktorých sú k dispozícii zhodné farby, vrátane prípadov Pixel 7, ktoré obsahujú dizajn s dvoma tónmi.

To znamená, že pre tento prípad získate základnú farbu, ale s objemom a inými tlačidlami zafarbené inak. Farba sa tiež zhoduje s lištou videokamery na zadnej strane Pixel 7 Pro.

Z predchádzajúceho dizajnu prípadu Pixel 6 je ďalšia pozoruhodná zmena. Vďaka tomu bude telefón jednoduchší, aby sa držal a menej ostrý na prst.

Všetky nové prípady sú k dispozícii vo viacerých farbách s programom Pixel 7 Pro, ktoré sú k dispozícii v kriede, Obsidian a Hazel. Tí, ktorí kúpia prípad pre svoj nový Pixel 7, si môžu vybrať z kriedy, obsidiánu a citrónovej trávy s cenami stanovenými na iba 29 dolárov, čo sa pre nás snaží rozumné.

Všetky prípady sú teraz k dispozícii na predobjednávku a pravdepodobne môžete očakávať, že prídu približne v rovnakom čase ako samotné telefóny. Znamená to 13. októbra alebo na to.

Ak chcete získať svoj vlastný prípad, môžete si kúpiť priamo od spoločnosti Google dnes.

Možno sa tiež chcete pozrieť:

Stiahnutie: iOS 16.1 beta 4 vydané ako verejné spustenie blížiacich sa

Ako opraviť Bad iOS 16 Odtok batérie [Sprievodca]

Jailbreak iOS 16.0.2 v aktualizácii stavu iPhone a iPad

IOS 16 kompatibilné a podporované zariadenia iPhone, iPad, iPod Touch

skryté funkcie iOS 16: 100+ zmien

Stiahnutie: iOS 16.0.2 OTA Profilový súbor, Odkazy na IPSW

Stiahnite si iOS 16 Konečné odkazy IPSW a nainštalujte na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8 a Plus [tutoriál]

Môžete nás sledovať na Twitteri alebo na Instagrame a dokonca aj naša stránka Facebook, aby ste sa informovali o všetkých najnovších od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published.