Najmenšie arkádové skrine, ktoré ste kedy videli

Uncategorized

Po prezeraní Amazon jedného dňa, [Dave] objavil extrémne fascinujúci kus súpravy: malý, 1,5 “digitálny fotorámik. Nie sú veľmi zložité, len LCD, niekoľko tlačidiel na bicykli obrázku, ako aj batériu, aby sa zachovalo akékoľvek prenosné. Vybral si to najlepšie využiť tento tech by bol malý arkádový kabinet, predstavovať snímky obrazovky z najlepších hier tmavý neónový osvetlený arkáda koncom 80. rokov musel ponúknuť.

Po získaní niekoľkých z týchto digitálnych fotografických snímok na eBay, [Dave] nastavený na prácu demontáž rámov, ako aj vyvíjanie prispôsobeného krytu. Požadoval niekoľko konkrétnych vlastností: ovládacie prvky na najlepšom mieste, vymeniteľných stranách, ako aj sálavé červené oči slotu akceptorov mince. [Dave] šľahaný dizajn v OpenSCAD, ako aj poslal časti na jeho tlačiareň.

Ovládacie prvky pre digitálny fotorámik boli spojené s kvartetom TACT spínačov na ovládacom paneli, ako aj červená LED ponúka žiaru z prijímača mincí. S plugom USB, ako aj pamäť rámca zabalená s snímkami obrazovky, [Dave] má fantastickú detskú hračku.

Všetky príslušné údaje sú na Thingsideriveve, ak chcete vytvoriť svoj vlastný.

Leave a Reply

Your email address will not be published.