Odlievajte tieň, hrajte si poznámku

Vyhľadávanie spôsobu, ako sa zabaviť kamaráti a rodinu túto dovolenku? Nehľadajte ani viac ako fotobunkovaniu Arduino-Powered Piano. [Asahillis] vyslal to inštrukčné pre budovanie 6-nápisu hudobného príkazového centra.

Piano používa fotorezistory, aby otočili každú poznámku, keď hráč nad ním beží. Poznámky môžu byť naladení nezávisle pomocou potenciometrov na prednej strane poľa. Hack používa dva obvody: jeden na generovanie tónov a sekundu, aby ich zmiešal. [Asahillis] prispôsobené nadčasové schémy [Forest Mims III] pre Maker 555 tón a 741 audio mixéra na vytvorenie jeho fotobunky klavír.

Keď je prístroj zapnutý, kód trvá 5-sekundové čítanie okolitého svetla a stanovuje prahovú hodnotu na základe svojich zistení. Potom bude prvá poznámka zniete, čo znamená, že klavír je pripravený na hranie. Každá poznámka má svoje vlastné IF individuálne vyhlásenie, ktoré mu povie, aby sa ozval, keď jeho zodpovedajúci fotorezistor dosiahne hodnotu pod nastavenou prahovou hodnotou (keď hráč vrhá tieň). V sprievodcovi je tu demo video, ale my sme ho nemohli vložiť. Pozrite sa na demo video po prestávke.

Ak sa rozhodnete vyhodiť s rozsvietením, vždy je tu vynikajúca laserová harfa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.