[BRE PETTIS] kupuje Ostatné stroje CO.

Ostatné stroje CO, výrobca veľmi schopného a veľmi cool infalmill Pro CNC stroj, získal [Bre Pettis], bývalý CEO MAKERBOT. Podľa podmienok akvizície, súčasný generálny riaditeľ iného stroja CO, DR DANIELLE AUTLOPLESTONE, zostane zodpovedný za spoločnosť.

Máme tu lásku s druhým mmillom v Haboraday. Máme niekoľko z nich kopať okolo dizajnu laboratória a sú skvelé. Je možné šesť mil stopov a druhý mmill je veľmi spoľahlivý stroj. Pozerali sme sa na proces výroby druhých mmill a páčili sme to, čo sme videli, a my sme pozvali [Danielle Applestone], aby sme hovorili o hľadaní najvyššej presnosti za dolár.

Samozrejme, nováčiková položka pre to, ‘Rich Guy si kupuje príbeh spoločnosti je, kto spoločnosť získala. [PETTIS] je najslávnejší za to, že je jedna tretina originálneho tímu MAKERBOT, pozíciu, ktorá ho započítava asi 130 miliónov dolárov po tom, čo Stratasys získal Makerbot. Akvizícia Makerbot Stratasyss urobila veľa ľudí nahnevaných a bol široko považovaný za zlý ťah. História MakerBot ešte nie je napísaná, ale všeobecný konsenzus je, že [PETTIS] hral len veľmi obmedzenú úlohu v páde Makerbot a desktop 3D tlač ako celku.

Od odchodu Makerbot pre zelenšie pastviny, [Pettis] dal svoje peniaze do práce; Je tiež investorom v laser Cutter Startup Glowforge. Kým GlowForge videl svoj podiel na ťažkostiach vrátane smiešnej politiky na laserových trubkách vymeniteľných v teréne, a trvalé oneskorenia pre výrobné jednotky, GlowForge bude čoskoro lodná. Nie je jasné, ako sa nakoniec bude prijať GlowForge. Ale [Pettis ‘] naďalej položí svoje peniaze tam, kde je jeho ústa (a do prevádzky hardvéru) s týmto akvizíciou iných strojov.

Leave a Reply

Your email address will not be published.