Disco Flashlight Binárne analógové hodiny?

Uncategorized

Ako multitools majú veľa rôznych funkcií v jednom prípade, takže [Shadwan’s] Hodinové dizajn integruje množstvo funkcií. Začal dizajn ako binárne hodiny pomocou fibonacciovej špirály pre tvar. Hotové hodiny však majú štyri režimy. Originálne binárne hodiny, analógové hodiny, baterku (všetky svetlá), a diskotický režim, ktorý strobuje viac osvetlenie.

[Shadwan] Použité Rhino na modelovanie prípadu a potom ho vytvoril pomocou laserovej rezačky. Mozgy sú – malý zázrak – Arduino. 3D vytlačený držiak drží všetko dohromady. Výsledok môžete vidieť nižšie.

Hodiny boli školský projekt a použili neopixelový prsteň. Študenti mali 16 pozície prsteň, ktorý nestačí na to, aby urobili 24-hodinové hodiny, takže sa usadili na 12-hodinovom dizajne. Farba LED, však, zmeny medzi AM a PM.

Papier zahrnutý s dizajnom povedal, že výskum neobsahoval žiadne iné binárne hodiny pomocou neopixelov. Zistili sme, že ťažké uveriť, ale to môže byť pravda. Určite sme nenašli žiadne v našich archívoch, hoci tam sú veľa nebarídnych hodín.

Leave a Reply

Your email address will not be published.