Ako zakoreniť americkú bunkovú galaxiu S4 SCH-R970

Mnohí z vás možno nesúhlasia, ale zakorenenie je jedna vynikajúca vec o systéme Android, ako aj v prípade, že ste svoj telefón využívali bez toho, aby ste naň mali prístup k koreňovému zisku, dostali ste sa. Veriť, že vám chýbala jedna z najkrajších vecí. Ak chcete využiť svoj telefón, ktorý z neho vyťaží maximum, zakorenenie je iba najjednoduchším riešením.

Môžete sa opýtať, prečo hovorím vysoko o zakorenení! Ak máte zakorenený gadget s Androidom, môžete vylepšiť jeho funkcie, nastaviť vlastné ROM, ako aj režimy, zbaviť . Už máme koreňový návod pre takmer všetky variácie Galaxy S4, ako aj dnes sme späť s jedným ďalším sprievodcom, ktorý vám pomôže zakoreniť nás Cellular Galaxy S4 SCH-R970.

Takže ak vlastníte tento telefón, ako aj na to, aby ste sa rozhodli, aby ste ho vyvolali, môžete splniť jednoduché kroky uvedené nižšie a urobiť ho za pár minút. Predtým, ako budete pokračovať, dovoľte mi, aby som vás varoval, že naše OEM premýšľajú o zakorenení ako o technickej rúchaní, a preto, ak máte radi akýkoľvek typ takejto činnosti, môžu stiahnuť nárok na záruku. Okrem toho, postup, ktorý je tu vysvetlený priamo tu, môže váš gadget s mäkkou tehlom, ak sa kroky nedodržiavajú opatrne. V akomkoľvek type takýchto situácií budeme vždy tu, aby sme vám pomohli najlepšiu možnú metódu, ale nechceli by sme byť zodpovední za akýkoľvek typ nešťastia. Prepáč za to!

Aktualizácia
Ak chcete zakoreniť svoj americký bunkový galaxy S4 SCH-R970 na Android 4.4.2 KITKAT, použite aplikáciu GEOHOT’S TOWELROOT.

Prípravy pred zakorenením:

Stiahnite si balík CF-Auto-Root: CF-Auto-Root-Jflteusc-Jflteusc-Schr970.zip

Stiahnite si aj nastavte ovládače USB USB alebo KIES na vašom počítači.

Zapnite režim ladenia USB na gadget z nastavení> Viac> Možnosti dizajnéra.

Root US Cellular Galaxy S4 SCH-R970:

Ako som už povedal, zakorenenie akéhokoľvek typu galaxie gadget s CF-Root cez Odin je mimoriadne ľahké. Práve tu sú kroky na zakorenenie vašej americkej bunkovej Galaxy S4 SCH-R970:

Extrahujte údaje o zips CF-Auto-Root na pracovnej ploche a zavedte odin3 1.85 objavený vo vnútri extrahovaného priečinka.

Vypnite svoj gadget a zavádzajte ho do režimu sťahovania. Ak to chcete urobiť, zadržte hlasitosť, dom a napájacie tlačidlá spolu na pár sekúnd, až kým neuvidíte výstražnú obrazovku. Teraz stlačením klávesu Holuge Up prejdete do režimu sťahovania.

Pripojte svoj telefón k PC pomocou kábla USB a počkajte, kým ID: com port v spoločnosti Odin so žltou farbou navrhne úspešné pripojenie so zariadením.

Teraz kliknite na tlačidlo PDA a vyberte súbor „CF-Auto-Root-Jflteusc-JFLTEUSC-SCHR970.TAR.MD5“.

Nedotýkajte sa ničoho iného na Odin a kliknite na tlačidlo Začiatok.

Zakorenený balík bude nainštalovaný na telefóne za pár sekúnd, ako aj potom uvidíte PASS! Správa na Odin.

Váš Galaxy S4 sa teraz okamžite reštartuje, rovnako ako je čas odpojiť kábel USB.

Keď sa váš telefón dostane, zobrazí sa na obrazovke správa „Android inovuje …“. Keď vidíte LocksCreen, choďte do obchodu App Store a hľadajte aplikáciu SuperSU. Existencia tejto aplikácie naznačuje, že váš Galaxy S4 SCH-R970 bol zakorenený. Ak chcete ďalej potvrdiť koreň, nastaviť aplikáciu Root Checker z trhu a spustite ju.

Ako nastaviť liečenie CWM/TWRP na SCH-R970:

Po zakorenení americkej bunkovej Galaxy S4 S4 SCH-R970, ak si tiež chcete vyskúšať vlastné ROM na svojom zariadení, mali by ste tiež nastaviť vlastné liečenie, ako je hojenie ClockworkMod alebo TWRP. Najlepšia a najjednoduchšia metóda zakorenenia telefónu je prostredníctvom aplikácií ako ROM Manager (pre CWM) alebo Goo Manager (pre TWRP). Stačí nastaviť tieto aplikácie a nastaviť odtiaľ svoj preferovaný liečivý nástroj.

[googleplay url = ””]
Root US Cellular Galaxy S4 jedným kliknutím

Ak pre vás vyššie uvedená technika nefunguje, existuje niekoľko ďalších techník, ktoré môžu zakoreniť váš Galaxy S4 SCH-R970, ktorý spúšťa Android 4.2.2/4.3 rýchlo kliknutím:

Root Verizon/Sprint/AT&T/US Cellular Galaxy S4 na Android 4.3

Zakorenite rôzne gadgety s Androidom iba jedným kliknutím

Leave a Reply

Your email address will not be published.