Vychutnajte si kontextové skratky aplikácií na Android s obrazovkou krycieho zámku

Uncategorized

Vždy sme zdôraznili, že byť operačným systémom otvoreného zdroja je jedným z najsilnejších pozícií systému Android. Je to svoj zdrojový kód ponúkaný súkromným dizajnérom, ktorí pri využívaní vecí, robia neuveriteľné aplikácie s funkciami cudzincami pre jednotlivcov iných mobilných platforiem, ako sú iOS, Windows Phone atď. Android povzbudzuje ľudí, aby poskytovali mušku svojej kreativity a ľahko rozpoznali veci. Je to krajina zadarmo!

Aplikácia, ktorú dnes vyhodnotíme, je len jedným z ďalších príkladov presne toho, koľko všestrannosti Android môže ponúknuť vývojárovi aplikácií! Veriť, ako je táto aplikácia, nemožno na iOS vôbec pobaviť. Táto nová aplikácia sa nazýva obrazovka Cover Lock. Aj keď je táto aplikácia v momentálne v beta, ktorá špecifikuje, je založená na zaujímavom koncepte, ako aj z tohto dôvodu je tiež veľmi príťažlivá. Cover Lock Screen je ponúkaná na stiahnutie v obchode Google Play, ale iba jednotlivci Spojených štátov, Kanady a Európy s gadgetom aspoň Android 4.1 alebo vyššou verziou OS.

Cover je iba ľahká aplikácia na náhradu zámkovej obrazovky pre gadgety s Androidom, čo ju robí tak výnimočnou, je mimoriadne schopná byť inteligentná dostatočná na to, aby ste presne objavili vzorec toho, ako rovnako, ako aj vtedy, keď používate konkrétnu aplikáciu. Aplikácia potom vyplní zámokovú obrazovku telefónu alebo tabletu pomocou aplikácií, ktoré pravdepodobne mnohí pravdepodobne využívajú na konkrétnom mieste alebo kontexte. Podľa vývojára—

Pokrytie okamžite rozpozná, keď ste doma, pracujete alebo vo vozidle, ako aj naučte sa, ktoré aplikácie využívate v každom kontexte. Takže keď ste v aute, mapy sú tam najlepšie. V práci sú váš kalendár a súbory na dosah ruky. Môžete nastaviť prispôsobenú hlasitosť zvonenia a tapetu pre každé miesto.

Nie je nič nové v tom, že máte skratky, ako aj widgety na androidovej obrazovej obrazovke, ale aby ste mohli mať najlepšie aplikácie v najlepšom okamihu, je skvelý nápad. Aplikácia využíva GPS na zistenie vašej práce, domu alebo cestovného miesta a naďalej aktualizuje zoznam skratiek na základe tohto miesta, ako aj frekvencie, s ktorou používate aplikáciu. Týmto spôsobom ležia návyky používateľa, ako aj miesto v extrémnom jadre obalu.

Cover je chvályhodné nielen za poskytovanie vhodných aplikácií, ktoré máte k dispozícii. Presunutím prsta cez ikonu aplikácie získate nahliadnutie do tejto aplikácie najlepšie z vašej obrazovky Lockscreen. Práve tu sú dve snímky obrazovky, ktoré vám poskytnú spravodlivý nápad:

Kryt má čistý štýl a ponecháva spravodlivé vnímanie s hladkým a rýchlym výkonom. Je to fantastická náhrada za skladovú obrazovku vášho zariadenia. Mimoriadne odporúčame túto novú stúpajúcu hviezdu pre všetkých našich používateľov. Obálku si môžete stiahnuť úplne zadarmo z obchodu Play. Tí, ktorí nie sú z USA, Kanady alebo Európy, si môžu stiahnuť nepodporovanú verziu aplikácie podľa typu APK a nastaviť ju.

[googleplay url = ””]

Leave a Reply

Your email address will not be published.