Pomoc Hackaday Vyvinúť Custom-Maines Gaming Controller pre skvelú príčinu

Uncategorized

sa chystáme urobiť zákazníkovi na mieru pre dieťa s svalovou dystrofiou. Jeho meno je Thomas, rovnako ako má rád Minecraft. Toto je práca, ktorú som chcel robiť roky. Práve začínam teraz, rovnako ako sa môžete pripojiť na prácu, rovnako ako ponúkajú svoje myšlienky v našich fórach. Počíname však s Thomasom, ale my by sme chceli vytvoriť zbierku relatívne základného na vytvorenie open source hra regulátorov.

Pre ľudí, ktorí majú telesnú postihnutie, hranie hier môže mať hlboký duševný vplyv. Často je to jediné miesto, kde môžu ísť, rovnako ako na úrovni hrajúcej so svojimi rovesníkmi. Často sú riadené herné regulátory sú dosť drahé, najmä keď začnete opustiť základný faktor Xbox / PlayStation Typ.

Teraz, s 3D tlačiarňou v ruke, som schopný vyhodiť prototypy oveľa rýchlejšie, rovnako ako veľmi jednoduchšie, než som si kedy predstavoval. Môžem niečo štýl v priebehu niekoľkých minút, potom ho vytlačiť, aby ste presne videli, ako sa cítite. Keď som si niečo pribitý, môžem spresniť štýl, aby som bol oveľa jednoduchší zostaviť, rovnako ako v tvarových zásob, ktoré by ste mohli zhromaždiť z radiča Xbox (majú oficiálny ovládač Windows, ktorý je pekný).

Tu je rýchle video zo mňa hrať s myšlienkou prototypu. Môžete vidieť, že sa začnem tým, že položíte všetky základné vstupy hry z regulátora, potom som tam hodil dosku imaginárneho plastu, ako aj začať sochárstvo. Chceli by ste sa dať na suchý zips na spodnej strane, takže by zostal v mieste na bruške v najlepšom pohodlnom uhle.

To nie je v žiadnom prípade dokončený prototyp. Bolo to len rýchly výkon, aby som dostal môj koncept. Aj keď som postavil len jednu polovicu regulátora, môžete presne nasnímať, ako rýchlo môžete nastaviť dve jednotky, ako je to, aby sa zabezpečilo, že vaše ruky by mohli spočívať na nich.

Pripojte sa na fóra, ako aj pomoc mi prísť s niektorými viac štýlov, ktoré môžu pomôcť!

Leave a Reply

Your email address will not be published.