Začíname O-rozsah O-rozsahu dedičstva na hodiny

okolo roku 1960, [Aaron] je dedko sa rozhodol vyskúšať svoju ruku na novú kariéru v oblasti elektroniky. To však nevyžadlo, ale predtým, než zadal, vyvinul krásneho Heathkit osciloskop, dizajn alebo 1. Grandpová elektronika kariéra nikdy nevystúpila, ale neskôr by slúžilo ako impulz pre [Aaron] vlastnej kariéry v elektronike. Teraz [Aaron] má tiež veľa osciloskopov, ale stále si želám metódu na ochranu svojho dedko dedko. Oscilloclock bol len úlohou.

Program na zmenu osciloskopu na hodiny potrebuje nejaké fascinujúce riadiace obvody, rovnako ako [Aaron] neurobil na jeho stavbu. Vyrobil vlastnú správu dosku, ktorá je schopná kresliť akýkoľvek typ tvaru na obrazovke CRT s využitím len kruhov; Squashing kruhy nakresliť čiaru, rovnako ako rezanie lúča úplne nakrájajte kruh na polovicu.

Toto nie je [Aaron] veľmi prvý oscilloclock dlhým záberom. Predtým vyrábal toto úžasné hodiny úplne od nuly. Napriek tomu, že využije staré nástroje Granda je vynikajúcou metódou, aby sa tento osciloskop opäť užitočný, aj keď [Aaron] je už rovnako ako jeho žiabre v testovacom zariadení.

Leave a Reply

Your email address will not be published.