Všetko, čo potrebujete vedieť, aby sa laserový ergraf z šrot

Uncategorized

Pozrite sa na hlavu Einstein, ktorá [Sebastian Müller] leptala na obálke jeho kalkulačky pomocou laserového rytva, ktorý urobil z nuly. Myslíme si, že urobil úžasnú prácu s postavením, ale sme sa ešte viac ohromení s prácou, ktorý vložil do zdieľania techník, ktoré používal na záchranu a obnovenie všetkých komponentov. Je to ideálny zdroj, ktorý by mal byť veľmi ľahko prispôsobiteľný rôznym hardvérom modelu / výrobcu.

Použil starý skener a starú tlačiareň pre väčšinu častí. Tieto obaja pôvodne zahŕňali chovateľské pažáky, ktoré ťahajú spolu, aby vytvorili osi x a y v jeho Frankenstein Laserove ryšie. Keď sa časti stretli spolu, začal na kontrolnej elektronike, ktorá zahŕňa niekoľko krokov EasyDriver Stepper Motorové dosky a Arduino.

V tomto bode prevzal zariadenie na skúšobný spustenie, pričom sa pripojil marker na vozík, ktorý ho používa ako plotter pera. Po uvedení do pevného výkonu na tomto [Sebastian] sa presunul na pridanie do laserovej diódy. Pokrýva, ako riadiť diódu, ako aj ohnisko zarovnanie v úžasných detailoch. Zdá sa, že jeho príspevok na webových stránkach má rovnaký obsah ako inštrukčný odkaz, ale chceli sme opustiť odkaz len v prípade.

Leave a Reply

Your email address will not be published.