Jednoduché rozhranie VGA pre malé fpga dosky

Uncategorized

[DevB] hral okolo XESS FPGA dosiek na veky, ako aj tak dlho, ako si môže pamätať, mali vstavané VGA rozhrania. Jeho najnovšie akvizície, Xula FPGA doska, nemá žiadny typ vonkajších častí alebo portov z USB konektora. Potreboval získať video výstup z dosky, takže rozhodol, že sa rozhodol vytvoriť sám rozhrania VGA.

On prototypoval 512-farebný VGA rozhrania rozhrania, ktorá pracovala v poriadku, avšak verila, že by to bola metóda, rovnako ako dobre nepríjemné využiť pre každý, ako aj každý projekt. Ak chcete udržať život jednoduchý, vytvoril malú PCB, ktorá integruje konektor VGA, ako aj všetky odpory, ktoré potreboval na získanie signálu z FPGA. Jeho dosky sa pripájajú priamo do kliniky, takže je potrebné len niekoľko drôtov, na prepojenie FPGA na monitor.

Ako vidíte na jeho stránke, adaptér funguje skôr dobre, čo umožňuje FPGA vyložiť ostrý 800 × 600 obrázok s bitovým rozruchom. [DevB] tiež publikoval všetky svoje údaje o jeho štýle na jeho stránke v štýle orla pre akékoľvek individuálne myslenie o replikácii svojej práce.

Leave a Reply

Your email address will not be published.