Stiahnite si iOS 11.2 beta 1 pre iPhone a iPad [UPDATE: WatchOS 4.2 a TVOS 11.2 Betas out out]

Teraz si môžete stiahnuť iOS 11.2 Beta 1 IPSW odkazy a aktualizácia OTA OTA pre váš iPhone, iPad, iPad, iPad alebo zariadenie iPod Touch. V súčasnosti je k dispozícii pre registrovaných vývojárov programu Apple Developer Program s okamžitým účinkom.

Je to do istej miery celosvetová jazda pre iOS 11, pretože bola v septembri vytlačená na širokú verejnosť. Po tom, čo bol v období toku a vývoja od svojho počiatočného úvodu už v júni na tohtoročnej svetovej konferencii Developer (WWDC), spoločnosť Apple neustále postupuje na platforme od tohto počiatočného vydania.

Po počiatočnom spustení iOS 11 nasledovalo verejné úvody iOS 11.0.1, iOS 11.0.2, iOS 11.0.3, s iOS 11.1 stále vo verzii beta, ale budú prepustené v konečnej podobe všetkým a teraz máme. iOS 11.2 je k dispozícii vo svojom prvom formáte beta. Táto cestovná mapa jasne ukazuje, že spoločnosť Apple je veľmi vážna z toho, že platforma bude najlepšia, čo môže byť.

Toto vydanie iOS 11.2 beta 1 nebolo úplne neočakávané. Brazílsky vývojár Guilherme Rambo sa minulý týždeň dal na linku prostredníctvom Twitteru, keď predpovedal, že spoločnosť Apple sa postaví, aby toto prepustila niekedy tento týždeň. Zverejnil snímku obrazovky, ktorá bola pravdepodobne prevzatá zo skrytej adresy URL na portáli vývojárov spoločnosti Apple, ktorá naznačuje, že počiatočné vydanie iOS 11.2 by obsahovalo „opravy a vylepšenia chýb“, čo je do značnej miery to, čo sme zvyknutí na to, že Apple hovorí vždy, keď uvoľní predbežné vydanie Verzia iOS. Všeobecne platí, že je to len prostredníctvom potápania a vykopávania všetkými všimnutými zmenami, dostaneme slušný pohľad na to, aké vylepšenia sa dosiahli.

Pravdepodobnosť je, že toto vydanie obsahuje množstvo opráv chýb, generických vylepšení a vylepšení stability, ktoré by mali pomôcť posunúť iOS 11 na ďalšiu úroveň, pokiaľ ide o jej vývoj. Apple bude pravdepodobne tiež opraviť niekoľko zistených bezpečnostných problémov. Je tiež pravdepodobné, že v tejto zostavení bude o niečo viac, pretože bude vydaná skôr ako iOS 11.2 ako iOS 11.1.1. Potrebujeme sa len ponoriť a zistiť, aké sú tieto zmeny.

Aktualizáciu OTA môžete chytiť z nastavení> Všeobecné> Aktualizácia softvéru alebo súbor IPSW priamo z vývojára.apple.com. Budeme vás aktualizovať, keď bude táto beta sprístupnená verejným testerom softvérového programu Apple Beta. Zostaňte naladení.

Aktualizácia x1: Watchos 4.2 Beta 1 pre Apple Watch a TVOS 11.2 beta 1 pre Apple TV sú tiež vonku.

Aktualizácia x2: Ak nemôžete čakať, kým spoločnosť Apple vydá iOS 11.2 beta 1 pre verejných testerov, môžete ho teraz chytiť pomocou nášho sprievodcu tu: Stiahnite si iOS 11.2 beta 1 OTA prostredníctvom súboru konfiguračného profilu bez účtu vývojára.

Aktualizácia x3: Tu je oficiálny Changelog spoločnosti Apple pre iOS 11.2 beta 1: iOS 11.2 Beta 1 Zmeny, poznámky k vydaniu a podrobnosti Changelog, o ktorých potrebujete vedieť.

Možno sa tiež chcete pozrieť:

Najlepšie ultra-slimové prípady iPhone X, ktoré banku nerozbijú

Stiahnite si: Kodi 17.6 RC1 APK, IPA pre Android, vydané iOS

WhatsApp Watusi iOS 11 IPA Stiahnite si na iPhone [nevyžaduje sa žiadne útek z väzenia]

Popcorn Time iOS 11 IPA Stiahnutie na iPhone [nevyžaduje sa žiadne útek z väzenia]

Downgrade iOS 11/11.1 na iPhone alebo iPad [Sprievodca How-to]

Stiahnite si iOS 11, 11.1, 11.0.3 Odkazy a inštalujte na iPhone X, 8, 7 Plus, 6s, 6, SE, iPad, iPod [tutoriál]

Jailbreak iOS 11 / 11.1 / 11.0.3 na iPhone a iPad [aktualizácia stavu]

Môžete nás sledovať na Twitteri, pridať nás do svojho kruhu na stránkach Google+ alebo na našej stránke Facebook, aby ste sa informovali o všetkých najnovších od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published.