Spoločnosť Google predstavuje nové situácie Pixel 7 a 7 Pro v niekoľkých farbách

Google odhalili nové zariadenia Pixel 7 a Pixel 7 Pro Gadgets a aby sa im zvolili, overí sa tiež, že firma má tiež nejaké nové situácie, ktoré ponúkajú aj nové situácie. .

K dispozícii je na výber niekoľko nových situácií s náročnými farbami, vrátane situácií Pixel 7, ktoré fungujú dizajnérskymi dizajnmi.

To naznačuje, že pre tento prípad získate základnú farbu, ale s objemom a inými tlačidlami zafarbené inak. Farba sa tiež zhoduje s lištou videokamery na zadnej strane Pixel 7 Pro.

Existuje aj ďalšia významná zmena oproti predchádzajúcemu štýlu prípadu Pixel 6, pričom nové sú vybavené skoseným okrajom do oblasti videokamery okolo chrbta. Vďaka tomu bude telefón oveľa ľahší a menej ostrý na prst.

Všetky nové situácie sú k dispozícii v niekoľkých farbách, pričom Pixel 7 Pro je k dispozícii v kriede, Obsidian a Hazel. Tí, ktorí dostávajú prípad pre svoj nový Pixel 7, si môžu vybrať z kriedy, obsidiánov a citrónovej trávy s nákladmi stanovenými na iba 29 dolárov, čo sa pre nás snaží dostupné.

Všetky situácie sú teraz k dispozícii na predobjednávku a s najväčšou pravdepodobnosťou môžete očakávať, že prídu presne v rovnakom čase ako samotné telefóny. To naznačuje 13. októbra alebo v tom čase.

Ak sa snažíte získať svoj vlastný prípad, môžete si kúpiť priamo od spoločnosti Google dnes.

Môžete tiež skontrolovať:

Stiahnutie: iOS 16.1 beta 4 vydané ako verejné predstavenie blížiacich sa

Ako opraviť zlý odtok batérie iOS 16 [Sprievodca]

Jailbreak iOS 16.0.2 v oblasti iPhone a iPad Aktualizácia

IOS 16 kompatibilné a podporované zariadenia iPhone, iPad, iPod Touch

iOS 16 skryté funkcie: 100+ úprav

Stiahnutie: iOS 16.0.2 OTA Profilový súbor, Odkazy na IPSW

Stiahnite si iOS 16 Konečné odkazy IPSW a nastavte na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8 a Plus [Tutoriál]

Môžete s nami vyhovieť na Twitteri alebo na Instagrame a dokonca aj naša stránka Facebook, aby ste sa informovali o všetkých aktuálnych od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published.