Stiahnite si Tab Samsung Galaxy Tab A Stock Wallpapers

Uncategorized

Žiadny OEM Smartphone na svete nevytvára oveľa viac modelov zariadení ako Samsung. Spoločnosť vydala svoje nové vlajkové lode, Galaxy S6 a S6 Edge len asi pred 2 týždňami a teraz predstavili ďalšiu novú sériu svojej tabletovej línie v Rusku. Karta Samsung Galaxy A Zariadenia sú prvými členmi ich tabliet v strednom rozsahu.

Nové tablety budú k dispozícii s veľkosťou obrazovky s rozmermi 8 a 9,7 palca a budú obsahovať 64-bitové procesory. Okrem toho budete mať tiež na výber medzi modelmi s S-Pen a bez neho. Medzi ďalšie špecifikácie zariadenia patrí štvorjadrový procesor 1,2 GHz, 2 GB RAM, vnútorné úložisko 16/32 GB a slot microSD (do 128 GB), 5MP zadné a 2MP predné kanalizač kapucňa.

Ako vidíte v ukážke, karta Samsung Galaxy A je vopred naložená so 6 tapetami. Možno ste si niektoré z nich stiahli, pretože tiež prichádzajú s Galaxy S6. Pokiaľ ide o rozlíšenie tapetov, je to 1024 x 1024 pixelov.

Ak sa vám páčia tapety na sklade z karty A Galaxy, môžete si ich stiahnuť individuálne kliknutím na tapety nižšie, alebo ich jednoducho stiahnutím všetkých v jednom zipsu na konci tohto príspevku.

Stiahnite si tapety galaxy

Galaxy-Tab-A-Stock-Wallpapers.zip | Zrkadliť

Chcete oveľa viac tapetov? Stiahnite si tu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.