HACKING OCULUS RIFT: OCULIGHT

Uncategorized

Naša Oculus Rift sa naposleda zobrazila v pošte. Ušetrím vám svoje myšlienky na samotný produkt iný ako uviesť, že je to úžasné. Tam sú tony videí, ktoré si môžete vybrať z toho, že myšlienky ľudí, ako aj reakcie, ako aj IFIXIT má svoje normálne hĺbkové roztrhanie.

Mod som urobil rozhodnutie o riešení veľmi prvých bolo horizontálne svetlá periférneho zraku. Tvar okulu indikuje, že sa cíti, že používate skiusovú masku alebo potápačskú masku. Na okrajoch strán sú obrovské čierne hranice. Zdá sa, že základným MOD by bolo pridať niektoré RGB LED diódy, ako aj spustiť základný klon Ambilight.

Stiahol som si kód ADALIGHT, ako aj zapojený do RGB LED pásik som sedel okolo. Rift má niektoré zapadajú do oblastí na 4 rohoch, aby sa tam umožnilo krok. Využil som to tak, že som ani nemusím znížiť na trh … zatiaľ. Práve som pripútal pásu k roztrúseniu s príslušnými LED dizami s otvormi.

Výsledok bol slušný. Vzhľadom na to, že LED diódy sú navyše späť do periférnej vízie ako okraj obrazovky, zdá sa, že možno trochu svetlo z okolia je len “úniku” do headsetu. Poskytuje vnímanie vecí, ktoré sú ďaleko za okrajom obrazovky. Oveľa lepšia inštalácia, umožnenie svetiel všetku metódou doľava, ako aj ideálne strany namiesto toho, aby rohy mohli produkovať ešte oveľa lepšie výsledky.

Leave a Reply

Your email address will not be published.