Najlepšie foto booth pre naozaj malé veci

Uncategorized

[Doog] stavia plastové modely, a ako každý, kto robí naozaj malé veci, potreboval dobrú fotografickú kabínu, aby predložila svoje výrobky a techniky. Pracoval s samotným spoločným “plagátom a pracovným svetlom”, ktorú sme všetci zostavili, ale po fotoshoppingových líniách sú príliš početné časy, rozhodol sa aktualizovať jeho stánku na niečo trochu lepšie.

Nové nastavenie sa skladá z hliníkového rámu s fóliou 40 × 80 palcov priesvitného plexiskla tvoriaceho dno a pozadie kabíny. Dve svetlá v difuzérových vreckách osvetľujú predmet zhora, zatiaľ čo staré pracovné svetlá sú pripevnené na spodnej strane rámu tabuľky, aby sa podelil od pod.

V porovnaní s technikou “plagátov a pracovného svetla” z minulosti, [DOOG] je nová fotografia Booth je absolútne úžasná pre fotografovanie veľmi malých vecí. Tento model spitfire vyzerá, že je to plávajúce a tento snap thunderbolt je dosť dobrý na to, aby milosť časopisy.

Samozrejme, že tento fotobooth nie je len obmedzený na modely, takže ak sa pozriete na vaše fotky z ručných spájkovaných obvodov BGA v budúcnosti, možno budete chcieť premýšľať o aktualizácii nastavenia Studio.

Leave a Reply

Your email address will not be published.