Zombie odznaky prevziať bezpečnosť a bezpečnosť

Uncategorized

Nemôžeme dostatočné odznaky hacker-con. Bsides Cape Town, ktorý sa konal minulý december, predstavoval IR-vybavený odznak, ktorý ponoril účastníkov v hre, keď sa rozprávali.

Skupina vedená [AndrewMohawk], ako aj [ElasticNinja] vyvinula odznak okolo ESP8266, ako aj 128 × 64 OLED displej, s ôsmimi tlačidlami, IR prijímač, ako aj vysielač, päť “Level” LED diódy, RGB LED, a 600 mah lipo, ktorý sa nabil nad USB.

Hardvér bol vyvinutý špeciálne hrať organickú hru, aby organizátori mohli zobraziť interakciu medzi odznakmi v reálnom čase. Každý odznak bol náhodne zoradený do frakcie, buď červenej, modrej alebo zelenej identifikácie pomocou RGB LED LED žiariace na odznaku. Tam bol tiež séria piatich LED diód, čo znamená, že vaša úroveň v hre. Keď sa dvaja alebo oveľa viac odznaní priblížili k sebe, postačujúce, aby IR prepojiť, odznak s najnižšou úrovňou bol prevedený na frakciu víťaza.

Samozrejme, že odznak zobrazil úvodné rukoväte, ako aj obsiahnutý zoznam konvenčných programovaní. Takisto prezentoval účastníkov s radom výziev, ktoré by mohli byť odomknuté hrať pong alebo rock / papier / nožnice / jašterica / spock, skenovať bezdrôtové siete, rovnako ako spustiť animácie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.