Kickstarter Roundup: Streda, 1. jún

Uncategorized

sme dostali tony e-mailov v poslednej dobe odporúčame, aby sme sa pozreli na rôzne projekty Kickstarter. Kedysi sme ich ignorovali, pretože všetci varujú na žiadosť o financovanie projektu, ale pretože tam je toľko skvelých projektov, sme si mysleli, že by sme mohli tiež zdieľať pár. Niektoré z týchto projektov už splnili svoje ciele financovania, ale mysleli sme si, že stoja za zmienku.

Solárne poháňané opekanie kávy

Sme všetci o káve aj alternatívnej energii, takže tento rok chytil naše oko. Zatiaľ čo táto pekáreň na kávu nebudú presne zapadnúť do zadnej verandy, bolo by to ideálne pre kaviareň sa nachádza v slnečnom prostredí. Solárne koncentrátorové systémy “Power Tower” má veľký potenciál na streche. Pár to s Sopme udržateľne pestovanou kávou a máte dosť chutné combo.

Hexbright – otvorená zdrojová baterka

Čo dostanete, keď kombinujete mletý hliníkový hexárny bar a LED Cree XM-L? Ľahká, extrémne jasná baterka, ktorá sa na vás nebude odvrátiť. Hexbright vykladá 500 lúmenov a športu vstavanú nabíjateľnú batériu, ktorá môže byť vypnutá cez USB port počítača. Nielen Vezmeme dve, vďaka.

Projektová doska ARDUINO

[Randy Sarafan] clap-off BRA FAME prevádzkuje na Slimmed-Down Arduino Board pre použitie v záverečných fázach vývoja projektu. Naozaj nevidí potrebu dať celú výskumnú dosku Arduino do svojich hotových projektov a často robí rýchly perfboard okruh pre jeho stavby, akonáhle je hotový prototypovanie. Je pestovaný z procesu a vyvinula malú obvodovú dosku, ktorá má všetku konektivitu, ktorú potrebuje, bez všetkých dodatočných bitov nachádzajúcich sa na vývojových doskách Arduino.

Leave a Reply

Your email address will not be published.