Ollie Sociálne nepríjemné Autonómny BLIMP

Uncategorized

[Pritika] je užívateľská skúsenosť dizajn študent, ktorý práve dokončil autonómny projekt Blimps, ktorý sa vyvíjal, aby reagoval na hlasy a komunikovali, “jeho priateľskosť a dychtivosť, ktorá sa má zaznamenať.”

Inštrukčná [Pritika] Publikovaná prejde cez Build – A 850MAH Lipo batérie napája Arduino Pro Mini, ktorý ovláda dva 3,6 gram Servis. Aj keď nie je moc v spôsobe elektroniky, skutočné kúzlo za túto stavbu je implementácia. Z pohľadu videa Ollie Interaging S ľuďmi, sme si celkom istí [Pritika] sa stretol s jej cieľom, aby sa jej domáce zvieratá priateľské a nenápadné.

S Quadrocopters, ktoré získavajú takú pozornosť od neskorého, je zaujímavé vidieť vývoj v ľahších ako-vzduch robotiky. Naša chrbta obálky matematiky (ktorá je prakticky určite nesprávna) nám hovorí, že Ollieho ‘telo “môže zdvihnúť 60 gramov pri plnení hélia, a zdvojnásobí sa vodíkom. Aj keď to nie je moc zdvíhacie kapacita, nie je nemysliteľná, že mierne väčšie blbosť by mohlo mať oveľa viac senzorov alebo živého videokonferencie, najmä vzhľadom na 16 gramov ornithopter, ktorý sme sa v minulom roku.

Pozrite sa na video Ollie po skoku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.