Sledujte všetko na veľkej obrazovke s Ankerovým hmlovom Apollo Malým projektorom za pouhých 319 dolárov

Uncategorized

Amazon poskytuje Anker’s Hmlovin Apollo malý projektor za výhodnú cenu iba 319,99 dolárov teraz. Tento projektor by sa zvyčajne predal za približne 400 dolárov, takže šetríte 80 dolárov alebo 20%. To je veľa peňazí.

A nemusíte robiť žiadne práce pri nákupe, aby ste využili výhody tejto dohody. Stačí pridať projektor do svojho vozíka a preč. Neexistujú žiadne zľavové kupóny na obrazovke, ani žiadne zľavové kódy, ktoré je potrebné zadať pri kontrole. Minimálne úsilie, maximálne úspory.

Buy: Nebula Apollo malý projektor z Amazonu: 319,99 dolárov | Pôvodná cena: 400 dolárov

Nie je nič také ako prezeranie najnovšieho filmu alebo televíznej relácie na obrovskej obrazovke a tento prenosný projektor vás prinúti urobiť presne to v žiadnom momente. Je schopný vytvoriť obrázok s veľkosťou až 100 palcov a môže prehrať späť obsah až štyri hodiny bez toho, aby sa musel účtovať. To by malo byť oveľa viac ako dosť na to, aby ste sa tešili z týždenného Netflixu na obrovskej obrazovke.

Samotný projektor má v jadre Android, takže môžete nainštalovať aplikácie z YouTube, Netflix, Hulu a oveľa viac priamo do Apolla bez potreby pripojiť ďalšie zariadenia. Žiadne pripojenie USB palice, len na zobrazenie novej horúcej show. Všetko, čo potrebujete, je projektor, povrch, ktorý ho premieta, a je dobré ísť.

Nevieme, ako dlho bude Amazon poskytovať tento projektor za takúto cenu, takže ho nezabudnite využiť, zatiaľ čo je dobré. Tento projektor má tony, ktoré sa na to snažia a s obrovským 100-palcovým displejom, MasterChef už nikdy nebude vyzerať rovnako!

Možno sa tiež chcete pozrieť:

Checkra1n pre alternatívu systému Windows: Ako používať Ra1Nusb pre iOS 13.3 útek z väzenia

Stiahnutie: iOS 13.3 Konečné odkazy IPSW, aktualizácia OTA a iPados 13.3 pre kompatibilné zariadenia

Stiahnutie: iOS 13.3.1 Beta 1 OTA Profile, odkazy IPSW vydané pre iPhone a iPad

Downgrade iOS 13.3 na iOS 13.2.3 Pre útek z väzenia.

Jailbreak iOS 13.3 Pomocou Checkra1n, tu je, ako [Guide]

Jailbreak iOS 13.3 / 13.3.1 na iPhone 11, 11 Pro Max, XS, oveľa viac s novým využívaním TFP0 bude čoskoro možné

iOS 13/13.2.2 Zoznam vylepšení útek z väzenia pre Checkra1n

Apple View EKG App Hack: Povoľte mimo nás v nepodporovanej krajine v sérii 5 a 4 bez útek z väzenia

Môžete nás sledovať na Twitteri alebo na Instagrame a dokonca aj naša stránka Facebook, aby ste sa informovali o všetkých najnovších od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published.