Budovanie dreveného vzduchu RAID SIREN

A Zatiaľ čo späť, [Matthias] pracoval na zberači prachu pre jeho obchod. Byť Master Woodsmith On je, rozhodol sa vybudovať systém zberu prachu z dreva. Všetko vypracované na konci, ale pri vytváraní drevených obežných kolesov a dúchadiel, objavil jeho výtvory urobil veľa hluku. Pre tento projekt, namiesto toho, aby sa pokúsil ticho svojej ventilátora, sa rozhodol, že je to možné, ako je to možné, ako je to možné, ako je to možné, vo forme vzduchu RAID Siren.

Základná myšlienka za [Matthias] ‘Air Raid Sirens je urobiť dva obežné kolesá, ktoré nútia vzduch cez dva statory pozdĺž obvodu rotora. Vzhľadom k tomu, sirén sa točí, vzduch prichádzajúci z obežných koleníkov je buď zablokovaný alebo prechádza cez stators, čím sa vytvára striedavý vysoký a nízky tlak; Aby bolo presnejšie, vytvára tonu hluku. Stoh dvoch z týchto obežných kolesá spolu a máte dva-tónové vzduchové nájazdové sirén z dreva.

Pre niečo, čo sa trápi veľmi rýchlo, sme prekvapení [Matthias] nemali viac problémov s vyvážením jeho sirény ako on. Existuje niekoľko užitočných trikov, ktoré sa majú vyzdvihnúť z jeho tutoriálu, hoci: vyvažovanie všetko na mramor naozaj vyzeralo, že pomôže s výstavbou.

Pokiaľ ide o to, ako nahlas sa siréna, [Matthias] nám nemôže dať objem decibelov. Z videa po prestávke vám môžeme povedať, že je to naozaj, naozaj nahlas.

Vďaka [Matthias], je to v poriadku, ak posielate projekty v sebe. Získali ste právo povedať: “Som tak cool!”

Leave a Reply

Your email address will not be published.