LE IMSI Catcher

GSM IMSI Catchers na kryptografickom chybní v protokole GSM. Ale teraz máme LTE, prečo sa starať? Nikto nemá LTE IMSI Catcher, že? Zle. [Domi] je tu s softvérovo definovanou základňou transceiver stanice, ktorá bude chytiť váš IMSI rýchlejšie, než môžete povedať “Stingray” (YouTube video, vložené nižšie).

Po prvé, čo je IMSI? IMSI znamená medzinárodnú identitu mobilnej predplatiteľa. Ak je IMEI (Medzinárodná identita mobilného zariadenia) je váš licenčný štítok, váš IMSI by bol váš vodičský preukaz. IMEI je osobitne k telefónu. Váš IMSI sa používa na identifikáciu vás, čo umožňuje telefónnym spoločnostiam overiť predplatné krajiny pôvodu a mobilnú sieť.

Teraz, s terminológiou v ťahu, ako [Domi] ukradnúť tvojim IMSI? Štyri slová: Žiadosť o aktualizáciu oblasti. Keď telefón na sieti LTE dostal požiadavku na sledovaciu plochu, mandáty protokolu LTE, že telefón vymaže všetky svoje informácie o autentifikácii predtým, ako sa môže znovu pripojiť k základňovej stanici. S autentifikáciou z cesty [Domi] spoof the Tower, čaká na telefóny pripojiť, požaduje IMSI telefónu a potom odmieta žiadosť o overovanie telefónov, všetko pod nosom používateľa telefónu.

Teraz, predtým Potrebujete oveľa viac mobilného telefónu súvisiace hacks? Máme chrbát.

Leave a Reply

Your email address will not be published.