Ako na útek z väzenia iOS 8.1 Využívanie Pangu pre Mac OS X [Guide]

Uncategorized

Jediné, čo chýba z väzenia Pangu pre iOS 8 / 8.1, bola verzia Mac OS X MAC OS X, ako aj sľúbené, Čínsky oblečenie Za predpokladu, že pre tých, ktorí prevádzkujú OS X. Ak sa vyskytne, vlastníte počítač Mac, a tiež chcete uväzniť váš iPhone aj iPad, máme tutoriál krok za krokom pod jednou strechou.

Rovnako ako situácia s Pangu8 pre Windows, novo pokrčené vydanie pre Mac je kompatibilné s iOS 8.0 všetkými spôsobmi s iOS 8.1, hoci nadchádzajúce iOS 8.1.1 sa v súčasnosti zaplatí akémukoľvek typu útek z väzenia.

Napriek zrejmému oneskoreniu sú jedna alebo dve výhody, ktoré treba zniesť tí, ktorí trpezlivo čakali, až sa Pangu8, aby sa MAC prejavil. Najmä nebudete musieť skákať s obručami s inštaláciou príručiek Cydie, ako aj s tým, čo sa v posledných rokoch zvykne, keď sme si zvykli za posledných pár rokov, keď je opäť v plnom prúde.

Bez navyše ADO sú tu kroky.

Predpoklady

Uistite sa, že váš gadget má nejakú príchuť iOS 8. V ideálnom prípade to bude súčasná iOS 8.1 (sťahujte iOS 8.1 odtiaľto), ako aj namiesto aktualizácie so systémom iOS OTA, vykonajte Bring s iTunes, aby ste zabránili akémukoľvek. Druh problémov dole.

Tiež, rovnako ako by ste mali zabezpečiť, aby ste sa pred pokračovaním v zasiahnutí so svojím gadgetom akýmkoľvek spôsobom, urobte zálohu pred pokračovaním. Extrémna povaha útek z väzenia znamená, že nebezpečenstvo v podstate zahŕňa územie, ako aj tak, aby sa využívali iTunes alebo iCloud (Settings> iCloud> Storage> Zálohovanie a zapnutie zálohy iCloud) na zakrytie.

Uistite sa, že objavte môj iPhone, ako aj zámok Passcode sú pred procesom útek z väzenia zakázané. Môžete to povoliť neskôr, keď je útek z väzenia.

Nakoniec si stiahnite a nastavte iTunes 12.0.1 alebo novšie a nechajte ho bežať počas celého postupu.

Podporované zariadenia

Pangu8 pre Mac podporuje každý gadget iOS, ktorý spúšťa iOS 8.0 s iOS 8.1, v prospech objasnenia je tu rozpad:

iPhone 6 iPhone 6 Plus iPhone 5S iPhone 5C iPhone 5 iPhone 4S iPad (2, 3, 4, Air, Air 2, Mini 1, Mini 2, Mini 3) iPod Touch 5

Softvérové ​​verzie:

iOS 8.0 iOS 8.0.1 iOS 8.0.2 iOS 8.1

Ako na útek z väzenia iOS 8 / 8.1 Untheted využíva Pangu8 pre mac

Krok 1: Stiahnite si Pangu pre Mac odtiaľto.

Krok 2: Otvorte priečinok pozostávajúci z vášho stiahnutého súboru, ako aj Run Pangu.

Krok 3: Keď je spustený, prepojte svoj gadget so svojím Mac cez USB.

Krok 4: Hit „Start Jailbreak“, potom „už to urobil“, a nechajte Pangu pracovať na svojej mágii. Upozorňujeme, že váš gadget sa niekoľkokrát reštartuje, keď sa uplatňuje útek z väzenia.

Krok 5: Po niekoľkých chvíľach, ako aj hladko, budete spokojní so správou „Účelím útek z väzenia“, čo v žiadnom prípade neisto znamená, že ste sa zaoberali pripojením sa k radom väzňov iOS 8 Dúfame, že je mimoriadne trochu incident.

Ako už bolo uvedené, jednotlivci MAC sa nemusia vydať predĺženou cestou vrátane samostatnej Cydie, ktorú jednotlivci Windows riešili v predbežnom vydaní, ako aj s početnými aktualizáciami, ktoré sa uskutočnili v Cydii od Pangu8 ktorí sa konali ukončené, je menej pravdepodobné, že sa stretnú s problémami, ktoré sprevádzajú niekoľko z tých, ktorí okamžite vyskočili na palubu.

User Windows? Dodržiavajte túto príručku:

Ako na útek z väzenia iOS 8.1 Untethered využívajúc Pangu8

Rovnako by ste radi skontrolovali:

Jailbreak iOS 8, ako aj iOS 8.1 s Pangu na iPhone 6, 6 Plus, 5s, iPad, viac [Aktualizované]

Môžete s nami vyhovieť na Twitteri, pridať nás do svojho kruhu na Google+ alebo sa vám páči naša stránka na Facebooku, aby ste sa informovali o všetkých aktuálnych od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published.