Hackerspace Bezpečnostný a bezpečnostný systém prináša RFID, video spätnú väzbu, ako aj automatické dvere

[Will] bol ťažký v práci na náhradnom systéme pre jeho hackerspace RFID dverový zámok. Originál je teraz niekoľko rokov, ako aj on sa rozhodol upgradovať na oveľa oveľa silnejší procesor, pridávať niektoré zvončeky, ako aj píšťalky pozdĺž cesty.

Vyššie uvedený riadiaci box je vonkajší prvok systému. Je to telefónna služba box, ako by ste objavili na zadnej strane mnohých domov v USA. Mali niekoľko z týchto ležiacich, ako aj ide o ideálnu možnosť, pretože … No … sú implikované, aby boli uzamknuté skrine, ktoré berú na prvky. [Will] urobil skok z Arduino, ktorý spustil zámky za posledné tri roky na Raspberry PI Board. To mu poskytuje veľké množstvo ďalšej sily pracovať, ako aj on to využil pridaním obrazovky LCD obrazovky pre vizuálnu spätnú väzbu. Môžete vidieť, že poskytuje správu “ACCESS EMAENT”, ktorú využil počas testovania, ale demo video po prestávke ukazuje, že plánujú urobiť nejaké skriptovanie obrazu na obrazovke hlavu snímka majiteľa RFID labelu vždy, keď sa číta štítok.

Existuje aj niekoľko ďalších funkcií. Systémové tweety vždy, keď je označenie čítať, pomáhať členom uchovávať záložky na tom, kto je visí v tejto oblasti najlepšie. Taktiež opravuje do pohyblivých dverí, ktoré jeden z členov automatizuje s využitím motorického otvárača garážových dverí.

Leave a Reply

Your email address will not be published.