Aktualizácia Galaxy Note 4 na Android 6.0 Marshmallow s CM 13 ROM

Neexistuje žiadne slovo od výrobcu o oficiálnej aktualizácii Marshmallow pre Samsung Galaxy Note 4. Teraz však môžete aktualizovať svoje zariadenie pomocou aktuálnej verzie Android z verzie Android z Androidu z Androidovej verzie z Android Google. ROM prichádza vo forme CyanogenMod 13. Aj keď pre zariadenie je k dispozícii veľa ROM, CM 13 môže byť pre tých, ktorí chcú vyskúšať súčasný softvér od systému Android, veľa.

Na inštaláciu ROM budete potrebovať obnovenie na mieru, ako je TWRP. Bleskajte CM 13 ROM ideálne preč a tešíte sa z firmvéru Marshmallow. Predtým, ako blikate aplikácie Google, vývojár dodal kvapky, ktoré je potrebné blikať.

Keďže ide o počiatočné zostavenie, môžete očakávať niektoré chyby. Vďaka budúcim aktualizáciám možno očakávať vylepšenia stability a opravy chýb. Nezabudnite zálohovať všetko skôr, ako budete pokračovať. ROM bol skontrolovaný bežiaci na niektorých zariadeniach.

Navyše, než začnete blikaním ROM, uistite sa, že ste na bootloaderi COI3 a modem. Je povinnou požiadavkou spustiť ROM. Pred blikaním urobte tiež úplnú resetovanie továrenských zariadení.

VAROVANIE: Záruka môže byť neplatná, ak na svoje zariadenie zakorení alebo nainštalujete ROM vyrobenú na mieru. My v DroidViews nebudeme zodpovedať za akékoľvek poškodenie vášho zariadenia. Nie sme zodpovední, ak vaše zariadenie poškodíte alebo poškodíte. Odporúča sa uváženie čitateľa.

Výstraha

Skener prstových tlače ešte nie je hore (čoskoro sa aktualizuje)

Videl som nejaké odtoky batérií, nie som si istý, či stále pretrvávajú, očakávam, že áno.

NFC nefunguje

Pravdepodobne oveľa viac

K stiahnutiu

Marshmallow CM 13 ROM – Stiahnutie | Súbor: CM-13.0-20151107-Unoficial-Trltexx.zip

Marshmallow Gapps – Stiahnutie Súbor: GAPPS-600-BASE-20151022-2-igned.zip

Ďalšie aktualizácie CM 13 – Navštívte

Požiadavky

Poskytnutý ROM vyrobený na mieru je kompatibilný s Samsung Galaxy S4. Neskúšajte to na žiadnom inom zariadení alebo variante.

Uistite sa, že máte na svojom zariadení nainštalované obnovenie na mieru, ako je TWRP. Nainštalujte najaktuálnejšie zostavenie TWRP.

Musíte mať na svojom počítači nainštalovaných motoristov zariadení, aby ste preniesli aplikácie ROM a Google do úložiska vášho zariadenia.

Musíte plne nabiť svoje zariadenie alebo najmenej na 60%, pretože proces môže chvíľu trvať.

Zálohujte svoje aplikácie a údaje
Predtým, ako budete pokračovať, nezabudnite zálohovať všetky svoje údaje. Tento proces vymaže všetky údaje z vášho zariadenia, s výnimkou interného úložiska. Preto sa odporúča úplná záloha alebo záloha Nandroid. Tiež zálohujte všetky vaše súbory interného úložiska len pre prípad, že sa niečo pokazí. Pred blikaním ROM si urobte zálohu Nandroid z obnovenia na mieru.

Aktualizujte Galaxy Note 4 na Android 6.0 Marshmallow

Stiahnite si Marshmallow ROM podľa vášho výberu zo sekcie sťahovania.

Teraz preneste súbor ZIP do interného úložiska vášho zariadenia. Umiestnite súbor ZIP, kde ho môžete ľahko nájsť.

Teraz reštartujte na mieru zotavenia (napríklad TWRP). Ak chcete zaviesť do TWRP, najskôr vypnite zariadenie a potom stlačte a podržte súčasne nadol hlasitosti a napájacie klávesy. Ak vidíte logo TWRP, naznačuje to, že ste úspešne zaviedli do zotavenia.

Dôrazne sa odporúča, aby ste vykonali zálohu Nandroid. Ak chcete zálohovať svoju ROM, klepnite na možnosť Zálohovanie v TWRP a vyberte všetky oddiely vrátane systému, dát, bootovania, obnovy, EFS a podľa potreby ideálne prejdite ideálne.

Po vykonaní zálohovania ROM urobte plné vymazanie. Vráťte sa do hlavnej ponuky TWRP a klepnite na tlačidlo vymazania a vyberte Advanced Wipe. Potom vyberte vyrovnávaciu pamäť Dalvik, systém, údaje a vyrovnávaciu pamäť. Teraz prejdite tlačidlo Potvrdenie a vymazať.

Teraz sa vráťte do hlavnej ponuky TWRP alebo na domovskú obrazovku a klepnite na možnosť Inštalácia. Prejdite do súboru ROM a vyberte ho.

Prejdite na tlačidlo Potvrdenie a pokračujte v inštalácii. ROM bude nainštalovaný.

Teraz sa vráťte domov v TWRP a klepnite na možnosť Inštalácia. Prejdite do súboru BLOBS a súbor ZIP Google Apps a flash súčasne.

Prejdite na tlačidlo Potvrdenie a pokračujte v inštalácii.

Po nainštalovaní reštartujte systém.

Ak vidíte nové logo bootovania, naznačuje to, že ste do svojho zariadenia úspešne nainštalovali ROM. Ak narazíte na akékoľvek chyby zavádzacieho slučky alebo systému tváre, skúste reset továrenského vynulovania zo zotavenia alebo môžete vždy obnoviť svoju predchádzajúcu ROM zo zálohy. Ak sa snažíte nájsť prístup k koreňovému prístupu na svojej novej ROM, získajte túto stránku pre väčšinu súčasných zostavení SuperSU.

Pre otázky, komentujte nižšie. Páči sa nám a zdieľajte nás na sociálnych platformách. Ak potrebujete pomoc s inými zariadeniami, dajte nám vedieť.

Leave a Reply

Your email address will not be published.