Ponukové hry, ako aj digitálna logika

Uncategorized

pre tých z vás, ktorí mohli zabudnúť, poďme cez pravidlá storočia. Položka hry je za každú minútu, na 100 minút, vypite záber piva. Nie je to hluk ako veľa, avšak po dokončení obtiažnosti budete mať 3 litre piva (alebo asi osem, ako aj pol 12 oz Cans) za pár hodín. Keď [Peter] hral Centurion, objavil najväčší problém bol – pochopiteľne – sledovanie času, ako aj kto pil čo. Pre nadchádzajúci víkend pitia, [Peter] sa rozhodol vyriešiť tento problém, keď aj pre všetkých s registrami ship, ako aj sedem segmentových displejov.

Skrinka [Peter] je k dispozícii v dvoch častiach. Prvým, ako aj najväčšou časťou rozvíjania je primárna doska bývanie microcontroller ATMEGA8, ako aj veľká dvojmiestna sedem segmentová obrazovka, aby sledovala odpočítavanie až do ďalšieho výstrelu. Dve ďalšie dosky Domov Osem extra dve číslice sedem-segment obrazoviek pre každého hráča, čo sa zvýši zakaždým, keď hráč tlačí gigant arcade tlačidlo.

Celý vývoj je navrhnutý okolo malej cestovnej situácie, ktorá tiež drží veľkú batériu pre akumulátorové pitie. Poďme len dúfať, že práca je pomerne odolná voči vode; V budúcnosti môžeme vidieť veľké množstvo únikov. Kontrolujte video demo nižšie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.