Spustenie X86 Apps na zariadení Windows RT

Uncategorized

Windows RT, verzia systému Windows je načítaná na rameno napájané tablety a netbooks, ako je nový povrch Microsoft, má jednu nevýhodu: Existujú desiatky tisíc aplikácií napísaných pre hardvér X86 To jednoducho nebude bežať na tejto novej architektúre. Aj keď to môže prezentovať problém pre nemocnice, banky a iné inštitúcie, ktoré potrebujú správnu platformu Wintel, premýšľame, ako získať klasické hry, ako napríklad CIV III a vek impérií, ktorí sú spustené na týchto nových tabliet.

Zdá sa, že veľa čiernej mágie, [Mamaich] na fóre vývojárov XDA má službu pre nás. Vytvoril nástroj na spustenie aplikácií X86 Win32 na Windows RT. V podstate vytvoril emulátor X86 pre zariadenia ARM, ktoré tiež prechádza Windows API volania na Windows RT.

Zatiaľ, [Mamaich] hral nejaké klasické hry Windows na svojom okrese Windows RT, vrátane Heroes of Mocn a Magic 3 a Space Cadet Pinball z Windows 95. Niekoľko úžitkových aplikácií, ako je 7ZIP a WinRAR tiež pracovať.

Plány [Mamaich], s jeho stavbou, sú, aby X86 emuláciu oveľa viac automatickej bez potreby samostatného odpaľovacieho nástroja. Potom konečne budeme mať ideálnu prenosnú platformu pre RTS hry.

Leave a Reply

Your email address will not be published.