Ad hoc MIDI na hudobné box Práca ukazuje silu hacker

spravodlivé upozornenie: keď zverejníte video z vás robí výnimočne únavný proces, ako je manuálne dierovanie otvorov v papierovej páske, aby ste preniesli MIDI dát do hudobného boxu, Nenechajte sa šokovať, keď veľa hackerov automatizuje proces za menej ako týždeň.

Zadný príbeh na tom musí byť oboznámený s dieťaťom-back hawaday čitateľov. [Martin] zo švédskej skupiny “Wintergatan” je plodným výrobcom neobvyklých hudobných nástrojov. Nebudete si vyvolať jeho nádherný mramorový hudobný stroj, ktorá je v súčasnosti v dielach. Rovnako má však vec pre hudobné boxy, ktoré sú naprogramované papierovou páskou, rovnako ako nedávno publikované video, ktoré ukazuje jeho časovo náročné, rovnako ako absolútne príručka procesu pre dierovanie otvorov v páske. Vzhľadom na to, že jeho zdrojový materiál bol už v MIDI súborom, veľa jeho fanúšikov samostatne prišiel s metódami na automatizáciu procesu.

Nižšie uvedené video ukazuje, čo objavil od svojich fanúšikov o automatizácii svojho programovania, ale tiež to, čo objavil o susedstve Všetci z nás práce, rovnako ako hrať. Bez toho, aby sa obzvlášť žiadali o pomoc, náhodných cudzincov, ktorí sa zistili, že problémy, Prišiel s riešeniami, zoradené s veľkým, ako aj chudobnými myšlienkami, ako aj prácu verejne k dispozícii. Nie je chudobný menej ako týždeň.

Leave a Reply

Your email address will not be published.