HACK IT: IN-CHOTIFIKÁTOROVÝCH VEDOMNÝCH VEDOMOSTI

Tu je nápad kus, ktorý sa nachádza vajcia vo vašej chladničke. Je to stále v pokroku, rovnako ako my neveríme, že široká verejnosť je pripravená na digitálne sledovanie vajíčok. Páči sa nám však myšlienka, rovnako ako chcieť počuť od vás, aby ste zistili, či by ste mohli vytvoriť svoju vlastnú verziu.

To, čo chápeme To vám presne povie, ako početné vajcia ste opustili, rovnako ako aj sleduje dátum, kedy každý šiel do chladničky.

Takže, čo je vo vnútri tejto veci, ako aj kto môže rozvíjať svoje vlastné najrýchlejšie? Budeme pokrývať niektoré špecifikácie, rovnako ako špekulovať trochu, aby ste sa začali: Je tu svetelný senzor nájsť, keď sa dvere otvárajú, rovnako ako LED pod každým vajcom, aby sa osvetľovali najstaršie. Veríme, že svetelný senzor spustí mikrokontrolér, ktorý využíva každý z vajíčok LED ako ľahký senzor. Ak je prah, tak dobre, potom existuje určite vajcia v tomto pohári. Rovnako sa mi páči pravda, že zásobník má štrnásť slotov; Tak dlho, ako si nekupujete vajec, kým nebudete mať len dve vľavo budete mať vždy izbu.

Ak sa rozvíjate, chceme vedieť. Veríme, že 3D vytlačené poháre, nízko napájací mikrokontrolér, ale my sme typ pumped na najdostupnejšie WiFi riešenie. Nechajte svoje myšlienky v komentároch.

[cez Reddit cez každodenné správy cez myseľ geek]

Leave a Reply

Your email address will not be published.