Reverzné inžinierstvo Ultrazvukové vozidlo Parkovacie senzor

To skončilo byť typickým zrakom, musí mať funkciu na súčasných automobiloch, rad ultrazvukových snímačov vložených do zadného nárazníka. Sú súčasťou parkovacieho senzora, pomoc pre Chauffeurs, pre ktorých je hĺbkové porozumenie niečo z lotérie.

[HARIS ANDRANAKIS] nahradil systém senzora na hs auto, ako aj fascinovaný dostatočné dostatočné na to, že sa odstránil na reverziu inžiniera, ako aj sondy jeho fungovania. Objavil prekvapivo jednoduchý súbor komponentov, Atmel procesor s výberom logických čipov CMOS, ako aj OP-AMP. Piezoelektrické senzory zdvojnásobiť ako reproduktor, ako aj mikrofón, s Analógovým spínačom CMOS striedavým medzi prechodom prasknutím ultrazvuku, ako aj potom dostať odpoveď. Tam je strážny obvod, ktorý je odoslaný tón procesorom, ako aj spúšťa reset v prípade, že procesorové nehody, ako aj tón zastaví. Bohužiaľ sa nenecháva do koncového koncového obvodu, ale môžeme vidieť z fotografií, ktoré obsahuje LC filter so súborom variabilných induktorov.

Ak ste niekedy boli fascinovaní týmito systémami, táto recenzia umožňuje fascinujúce čítanie. Ak by ste chceli oveľa viac ultrazvukovej radarovej dobroty, pozrite sa na tento projekt zametania, alebo túto ultrazvukovú online dotykovú obrazovku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.