Svetlo oheň pod … Skateboard?

Uncategorized

deti, neskúšajte to doma. Alebo aspoň sa uistite, že nie je nič horľavé.

S týmto z cesty sa musíme pýtať – kto nemiluje hrať s ohňom? Stávujeme, že mnohí z vás tiež si užili trochu skateboarding v určitom okamihu vo vašom živote. [Mikeasaurus] sa oženil s dvoma milovanými aktivitami a urobil plameň hádzanie skateboard! Počet dielov je pomerne nízky, a to vyzerá, že všetko je možné zakúpiť od Amazonu, ak nemôžete zdrojom všetkých položiek lokálne.

[Mikeasaurus] poskytuje niekoľko užitočných tipov, ako je to, ako ohýbali jeden z dvoch rúr na uzáver palivovej nádrže, aby sa zabránilo vyliatiu paliva. Tiež použil adaptér, aby znížil priemer rúrok od 1/4 “do 1/8”, ktorý spôsobuje lepší výkon paliva.

Namiesto toho, aby sa tento malý sporák nôh komplikovanejší s dodatočnou elektronikou a vodičmi, ktoré sa majú ovládať ručným diaľkovým ovládaním, [Mikeasaurus] sa rozhodol vybudovať ovládacie prvky priamo do skateboardy len s niekoľkými spínačmi aktivovanými nohami. To udržuje jeho ruky zadarmo na vlnu vôbec na všetkých divákov, ktorí ho sledujú rýchlosť. Alebo ešte lepšie, nosiť hasiaci prístroj.

Je pravda, že sa objaví z videa, ktoré plameň naozaj nedostane “hádzať” príliš ďaleko a [Mikeasaurus] sám hovorí:

“Pokiaľ sa pohybujete vpred, keď sú plamene aktivované, máte dobré ísť!”

Z tohto dôvodu, pravdepodobne nechcete používať svoju obľúbenú dosku, pretože bude podliehať priamemu plameňom.

Uvidíte to, keď sledujete video po prestávke.

Je čas ísť nájsť, že staré skateboard, ktoré zbierali prach …

Dostal som sa do nálady pre nejaký nebezpečnejší plameň hádzanie dobrotu? Možno, že táto rameno namontovalo plameň hádzač, alebo plameň hádzanie gitary, alebo programovateľná plameňová hádzať, že vaše túžby.

Leave a Reply

Your email address will not be published.