Robot Barteder mieša priemerný nápoj

Uncategorized

Späť v roku 2002, [Dave] narazil na vyradenú Puma Robotické rameno a rýchlo nastaviť svoje pamiatky na obranu na barman, aby slúžili nápojmi na svojich párstvách. Bohužiaľ, rameno bolo ďaleko od prevádzky a byť inžinierom v jeho dennej práci znamenal, že práca na tomto projekte bola posledná vec, ktorú chcel urobiť, keď prišiel domov. Pokrok sa pomaly zakázal pomaly. On nakoniec oznámil verejný termín, ktorý by ho podnietil do konania, a toto roky PI (E) strana videla oficiálny debut “SIR-MIX-A-BOT” – Robot Barman.

S výnimkou, že museli vybudovať novú ruku, mechanicky, rameno bolo stále v dobrom stave, keď [Dave] našiel. Elektronika však bola ďalšia príbeh. Použitie niektorých police komponentov a jeho vlastné know-how, [Dave] musel na mieru vybudovať všetky ovládacie prvky. Softvér bol napísaný aj od nuly. (Škudil a mal pomoc od svojho brata, ktorý v tom čase užíval program Ph.D. v Robotike).

Ako keby aspekt robotiky projektu nestačil, [Dave] dokonca vytvoril úžasný vlastný stôl, ktorý obe domy a zobrazuje jeho majstrovské dielo. Kvalita remeselného spracovania na jeho stole stojí za to čas skontrolovať toto – po prestávke je krátke video.

[Vďaka Dave]

Leave a Reply

Your email address will not be published.