[Ricky’s] Robustný DVD prehrávač

Uncategorized

[Ricky] Absolútne miluje tešiť z DVD. Je epileptický a je kognitívne fungujúci na úrovni zhruba, že 6-ročný. Jeho mladší brat [Ronnie] pozoroval, že [Rickyho] DVD, rovnako ako jeho DVD prehrávač nikdy netrval veľmi dlho kvôli nejakej drsnej manipulácii. [Ronnie] zintenzívnil, aby [Rickyho] život len ​​o niečo oveľa jednoduchšie budovaním tejto neuveriteľne robustnej stanice DVD.

Začal roztrhať predné PCB DVD prehrávača, ktorý má všetky tlačidlá. [Ricky] môže nosiť sadu štandardných tlačidiel v žiadnom momente, takže [Ronnie] rozšírili tieto tlačidlá arkády. Potom namontoval všetko na vlastnú kabinetu, ktorá sa môže postaviť na značné množstvo zneužitia.

Teraz môžu načítať 5 diskov a [Ricky] si môže vychutnať to, čo poteší bez obáv o zničenie hráča.

[Ronnie] poukázal na to, že by chcel urobiť oveľa zložitejší riadiaci systém pomocou nejakého druhu mikrokontroléra, ale úprimne považujem jednoduchosť toho, aby to bola dokonalá. Možno, že mediálny počítač naložený s pohybmi pohybu môže byť slušný ďalší krok. Môžete vidieť [Ronnie’s] Build Prihlásiť sa tu.

Ak ste niekedy zvážili robiť niečo také, aby ste zlepšili niekoho život, musíte sa pozrieť na thecontrollerproject.com, kde sa ľudia so špeciálnymi potrebami môžu spojiť s ľuďmi, ktorí môžu budovať rozhrania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.