Head-montovaný pamäťový chytač

Uncategorized

Picture stojí za tisíc slov, takže čo je klobúk, ktorý môže mať 360 stupňov obrázkov? Len sa uistite, že ste ho dali vždy, keď opustíte dom a zachytíte, že ďalší nezabudnuteľný moment bude len jedno kliknutím na tlačidlo preč.

[Mikeasaurus] Nedávno zostavili toto … Špeciálne … pokrývky hlavy. Použil filmovú jednorazové kamery a táto voľba predstavovala niekoľko zaujímavých výziev. Výber však nie je nevyhnutne zlý, ako si môžete získať šesť z nich bez toho, aby ste naozaj fúkali váš rozpočet. Odrezal vrchol z plastového odpadu môže slúžiť ako čelenka, na ktorej namontovanie hardvéru (zip-väzby na záchranu). Ale veci sa chlpaté, keď sa týkajú spúšťania všetkých žalúzií naraz. Jedná sa o jarno-zaťažené uzávery a nemôžete len náplasť do nich elektricky, ako by ste mohli digitálny fotoaparát. Jeho možnosť je skupina šiestich servomotorov, ktoré pre neho tlačia tlačidlo.

Tridsaťšesť expozičných skúšobných chôdze sa v poriadku. Niekoľkokrát výstrely nevyšli, ale na konci svojho príspevku zdieľa niekoľko dobrých, ktorí to urobili. Budeme sa odstrediť z toho, pretože nemôžeme dodržiavať manuálne navíjanie všetkých šiestich kamier medzi každým výstrelom. To nám však dáva nápad na snímač s jedným fotoaparátom, ktorý používa 45-stupňové zrkadlo, ktoré sa otáča. Budeme len dať, že jeden z rastúcej hromady myšlienok, ktoré potrebujeme, aby sme mohli urobiť čas.

Leave a Reply

Your email address will not be published.