Tri skorý prístup k aplikáciám, na ktoré by ste mali dávať pozor

, spoločnosť Google predstavila minulý rok prístup k programu včasným ziskom zavedením novej časti presne rovnakého mena v obchode Play. Tento skorý prístup k zoznamom sekcií Všetky aplikácie, ktoré sú stále v beta beta, avšak dizajnéri ich prinútili ponúknuť na testovanie a spätnú väzbu. To výhody a zrýchľuje proces postupu aplikácie. Na druhej strane poskytuje nadšeným jednotlivcom koncept toho, čo môžu očakávať od aplikácie, ako aj aký typ aplikácií sa čoskoro objaví v systéme Android. Prinášame vám viditeľné aplikácie dosť často z obchodu Google Play, dnes však máme stále vyvíjané aplikácie, ktoré by ste mali dávať pozor, aby sa mohli ukázať ako úžasné.

Odpaľovača

Začnime s najmenej pôsobivou aplikáciou na našom zozname. To nie je uviesť, že ide o zlú aplikáciu akýmkoľvek spôsobom. V skutočnosti skôr opak. Pre aplikáciu, ktorá je stále v beta beta, je táto nová aplikácia spúšťača dosť hladká a pri testovaní na nás nehodovala. Videli sme však početné pokusy o predefinovanie metódy, ktoré vyzerajú naše domové obrazovky a fungujú predtým. Dokonca aj obrovské mená ako Yahoo (Aviate), ako aj Microsoft (šípka Arrow) vyskúšali ruky. Z väčšej časti sú fantastickí, ale podľa nášho názoru nič neprekonáva android, aspoň podľa nášho názoru. Od spoločnosti Launcher sa pokúša, avšak, či je úspešná alebo nie, je toľko, ako sa rozhodnete.

Nenechajte si ujsť: Zistite, kto kradne vaše údaje WiFi, a blokujte ich v systéme Android

Je založená na jednoduchých gestách potiahnutia. Spúšťač okamžite kategorizuje vaše nainštalované aplikácie do klasifikácií podobne ako veľa ďalších aplikácií spúšťača. Dostanete sa delegovaným prstom otvoriť zásuvku miniaplikácie a posúvať sa doprava, aby ste otvorili zásuvku priečinka. Tieto dve gestá sú vzájomne vymeniteľné. Potiahnutie doľava v zásuvke widgetov prináša stránku nastavení, kde môžete skryť ponúkané widgety. Zatiaľ nemôžete pridať žiadny typ widgetov. Ak chcete získať prístup k zásuvke aplikácií, musíte prejsť dolu a posúvať sa, rovnako ako rozšíriť svoj prístav. Avšak pre spúšťač, ktorý sa zdá byť zameraný na uľahčenie vecí, sme zistili, že ich sťažuje.

Ale keďže ide o aplikáciu Launcher, veľa z vás možno premýšľa o tom, čo to prináša na stôl. To je jediný dôvod, prečo sme cítili, že požiadavka zahrnúť spúšťač. Ach, rovnako ako to celkom pekne premieta reklamy. Cítia sa ako súčasť spúšťača. Môže vás takmer technika kliknúť na nich.

[googleplay url = ””/]
Plášť

Cloak je aplikácia VPN, ktorá je absolútne rovnako voľná, aspoň zatiaľ. Na rozdiel od Opera Max sa nemusíte ani vracať do aplikácie každých 24 hodín, aby ste „nabíjali“ pripojenie VPN. Jedinou nevýhodou je s najväčšou pravdepodobnosťou dopyt po registrácii na účet. Je to nevyhnutné. Keď sa dostanete cez registráciu, je to celkom jednoduchá aplikácia, ktorá nie je čo robiť. Pridajte siete WiFi, ktorým dôverujete, ako dôveryhodné siete, a Cloak ich nechá.

Musí si prečítať: Google každý týždeň poskytuje jednu platenú aplikáciu zadarmo

Pri prepojení s dôveryhodnou sieťou môžete stále aktivovať službu CLOAK VPN. V prípade sietí, ktoré nie sú vo vašom dôveryhodnom zozname, Cloak aktivuje sám, hneď ako na ne odkazujete. Takže keď nabudúce prepojíte túto kaviareň alebo železničnú stanicu verejnej Wi -Fi, nemusíte sa obávať o bezpečnosť siete.

[googleplay url = ””/]
Cinetrak

CineTrak je druh všeobecnej aplikácie, je však dosť užitočná. Na základe materiálového dizajnu spoločnosti Google vyzerá táto aplikácia nádherne, ako aj používateľské rozhranie je tekuté hladké s peknými animáciami. Názov by vám už mal povedať, o čom je táto aplikácia, kino/filmy. Existuje niekoľko kariet, ktoré môžete rýchlo prejsť, ako aj pozrieť sa na všetky trendy, populárne, najviac očakávané filmy, dátumy vydania DVD pre filmy, ako aj takmer čokoľvek, ktorým chcete porozumieť filmu.

Rovnako sa vám páči: Ako vidieť všetky zakúpené aplikácie v obchode Google Play

Môžete sledovať prívesy priamo vo vnútri aplikácie, vidieť obsadenie, ako aj ďalšie veci, ktoré môžete urobiť v aplikácii IMDB. Aplikácia tiež ukazuje skóre pre film z rôznych zdrojov, ako sú Rotten Tomatoes, IMDB, ako aj ďalšie. Je to skôr celková aplikácia pre nadšencov filmov ako IMDB, ako aj to, čo sa uvádza. Nadšenci filmov určite vyžadujú kontrolu.

[googleplay url = ””/]
Odporúčané čítanie: Niektoré Magisk Mods, aby ste začali

Leave a Reply

Your email address will not be published.