Apríl Fools Day 2015: Najlepšie žarty z Tech World

Prvý deň v apríli, inak pochopený ako aprílový deň bláznov, poskytuje všetkým šancu nechať si vlasy dole a hrať Málo užitočných vtipov. Každý rok sa najvýznamnejšie mená v technike radi pripojili k neplechu, ako aj na rok 2015, ako aj spoločnosti Google, Samsung a Nintendo, všetky hektické oznámenia.

Microsoft MS-DOS Mobile

Keďže gigant softvérovej aplikácie pokračuje vo vývoji svojho ekosystému s nadchádzajúcim systémom Windows 10, podnik urobil krok späť s novou verziou MS-DOS prispôsobenej najmä pre mobilné zariadenia.

MS-DOS Mobile je s MS-DOS Mobile, ktorý skutočne posiela chladenie po našom tlmi Pochybné softvérové ​​aplikácie sú vyhradené výlučne na 1. apríla:

Ak máte zariadenie Windows Phone, môžete si odtiaľ stiahnuť mobilný mobilný telefón MS-DOS.

Vytáčanie vlákien Google

Dial-up sa javí ako dlhá doba späť pre mnohých z nás, avšak s pripojeniami vlákien teraz poskytujú rýchlosť bleskov pre tých v zastavaných oblastiach, spoločnosť Google zriadila systém, ktorý spomaľuje čokoľvek, aby vytáčal rýchlosti.

Ako je uvedené v demo klipe, Fiber Dial-up vám poskytuje oveľa viac času na to, aby ste povedali, že umývačka riadu, ktorá sa ponúka ako užitočná implementácia. S renomovaným hlukom modemu 56 000, ktorý sa prepojí s internetom, je to skutočný zážitok z dial-up podľa súčasných štandardov.

Samsung Galaxy Blade Edge: Edition Chef’s Edition

Spoločnosť Samsung bola relatívne experimentálny so svojimi nedávnymi zariadeniami, najmä s hranicou Curvaceous Galaxy S6 Edge. Vo svojom neúnavnom pokuse prispôsobiť sa všetkým typom spotrebiteľa, Galaxy Blade: Edition Chef’s Edition má ostrejší okraj, spolu s rukoväťou, ktorá pomáha procesu sekania rôznych potravín v kuchyni.

Rukoväť, ako vidíte, je úplne zložená, avšak s ostrým povrchom by ste určite nechceli vložiť do vrecka.

Nintendo Apple Watch

Ak Nintendo aj Apple spojili hlavu a rozhodli sa vyrobiť inteligentné hodinky, dúfali by sme v niečo skutočne senzačné. V tomto prípade však vydanie aprílových bláznov nie je dosť online, rovnako ako fakturácia, ako aj v prípade, že sa stanete hráčom, 8-bitová povaha Nintendo Apple pohľad na deväťdesiaty N64 N64, v ktorom by sme v ideálnom prípade dúfali.

POZNÁMKA: Toto je jediný aprílový deň Fools’s Day 2015, ktorý dnes objavíte na RP.

Môžete s nami vyhovieť na Twitteri, pridať nás do svojho kruhu na Google+ alebo sa vám páči naša stránka na Facebooku, aby ste sa informovali o všetkých najnovších od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published.