Stiahnite si Huawei P20 Pro Wallpapers (aktualizované)

Huawei P20 Pro a P20 prišli na trh uprostred humbuk. Spoločnosť škádlila smartfóny, aby priniesla revolúciu v fotoaparátoch smartfónov. Ak sa má veriť skóre Dxomark, zdá sa, že tomu tak bolo. Zariadenia dostali úžasné skóre DXOMARK. Dokonca aj menší P20 ponecháva v prachu podobne ako Samsung Galaxy S9 a Google Pixel 2 v prachu, striktne hovoria o skóre Dxomark. Zatiaľ čo si ruky na dve najaktuálnejšie vlajkové lode od spoločnosti Huawei nie je veľmi nákladovo efektívne, môžete absolútne získať tapety zásob z Huawei P20 Pro a dať svojmu starému telefónu Android nový osviežujúci vzhľad.

P20 Pro má výraznú výhodu, keď sa týka fotografie, zostavená trojitá vačka. Je vybavený podstatným 1/1,78 palca 40 MP hlavného snímača vačky, ktorý je spárovaný s jasným objektívom F/1,8. Huawei to doplnil menším 1/2,78 palca 20MP monochromatického senzora vybaveného šošovkou f/1,6 a 1/4,4 palca 8MP farebného snímača vybaveného teleobjektívom F/2,4. Pokiaľ ide o iný hardvér, P20 Pro je poháňaný systémom Hisilicon Kirin 970 na čipe, 6 GB RAM a 128 GB interného úložného priestoru. Zariadenie bude mať batériu 4000 mAh na napájanie jej funkcie vždy na displeji. Prichádza s EMUI 8.1 postaveným na vrchu systému Android 8.1, čo je teraz aktuálna verzia Android Ideal.

Očakáva sa, že systém Triple Cam v P20 Pro bude robiť lepšie ako nastaviť duálnu vačku. Ale oblasť, v ktorej musí skutočne žiariť, je s účinkami priblíženia a bokeh. Podľa skóre DXOMARK P20 Pro prevyšuje Galaxy S9 Plus o 12% v testoch priblíženia a ohromujúcich 40% v bokeh. S výnimkou jediného prípadu, keď P20 zapadol o okraj iba 1 percenta, P20 zatieni Galaxy S9 plus celkom pohodlne. Ako sme už uviedli, tieto hodnotenia nenaznačujú výkonnosť v reálnom svete. Čoskoro zistíme, že keď sú v úplných testoch a recenziách. Tieto hodnotenia poskytujú predstavu o tom, čo možno očakávať od Huawei P20 Pro.

Huawei sa uistil, že je tu tapeta pre takmer každého s Huawei P20. Existujú niektoré tapety digitálneho umenia, niektoré tapety na abstraktné fotografovanie, niektoré makro fotografie a normálne ohromujúce zábery krajiny. Krajina nie je presne fotografie, ale väčšinou iba umelecké obrázky krajiny, ktoré môžu byť pre niektorých ľudí dobré. Uprednostnili by sme nejaké fotografie v reálnom živote tiež ako tapety. V skutočnosti, čo tak fotografie v reálnom živote nasnímané z samotného Huawei P20 Pro? Mohlo to byť dokonca skutočne úžasný spôsob, ako predviesť zdatnosť nastavenia Triple Cam, ktorá zaznamenala 109 v Dxomark. Spoločnosť tu absolútne vynechala príležitosť.

Stiahnite si tapety Huawei P20 Pro Stock

Huawei P20 Pro má pomer strán 18: 9. Tapety majú však pomer strán takmer 1: 1 (presne 27:28). Nemali by ste však mať problém s ich aplikáciou na vaše telefóny bez ohľadu na pomery strán. Možno budete musieť trochu orezať trochu zo strán. Alebo ich môžete použiť ako posúvateľné tapety. Ak ste nás sledovali, pamätali by ste si, že sme už zdieľali nejaké tapety akcií Huawei P20. Toto nové balenie z Huawei P20 Pro pozostáva z oveľa viac tapetov ako predtým, ktoré neboli zahrnuté do predchádzajúceho balenia.

Súvisiaci príspevok: Stiahnite si témy Huawei P20 Pro pre zariadenia prevádzkované EMUI 5 a 8

Je tu 22 tapiet s rozlíšením 2160 x 2240 px. Obrázky nižšie sú komprimované na 60 percent. To bude stále celkom dobré, ak máte displej 1080p alebo 720p. Kliknutím na miniatúry nižšie rozširujú obrázok. Potom kliknite pravým tlačidlom myši a vyberte položku Uložiť obrázok, aby ste uložili obrázky na pracovnú plochu. Zabalili sme ich spolu do súboru ZIP, aby ste si ich mohli všetky stiahnuť naraz. Ak potrebujete obrázky v plnej veľkosti, môžete si stiahnuť súbor ZIP kliknutím na jeden z odkazov dodaných v dolnej časti.

Aktualizácia 13. decembra 2018

Práve sme pridali 3 tapety z predvolenej témy Huawei P 20 Pro. Súbor ZIP bol tiež aktualizovaný.

Odkazy na stiahnutie:

Huawei P20 Pro Stock tapety | Zrkadliť

Huawei P20 Pro Stock Dries

Tiež sa ti môže páčiť:

Vivo X5 Pro Stock tapety

OPPO R15 Stock tapety

Tapety na riedenie telefónu

Huawei P10 a P10 plus tapety

Leave a Reply

Your email address will not be published.