Slúchadlá SOLO2 Apple Beats Solo2 prechádzajú fcc [image]

Uncategorized

akvizícia Beats spoločnosti Apple, možno konečne splodiť prvú súpravu slúchadiel, ktoré sú dvoma značkami dvom Zdá sa, že zobrazuje novú bezdrôtovú verziu populárnych Beats od slúchadiel Dre Solo2.

Odhalená testovacím oddelením FCC, dokumentácia ukazuje, čo sa javí ako časť Bluetooth 4.0 s nízkym energetickým sólom s podporou SOLO2 s súčasným káblom SOLO2, ktorý sa ukázal ako populárna v jeho úlohe lacnejšej alternatívy The Pricey Studio Line, ktorá pomohla urobiť logo Beats Logo. Takže ikonický medzi ľuďmi určitého veku. Verí sa, že sú totožné so súčasnými káblovými slúchadlami, nové bezdrôtové slúchadlá SOLO2 pravdepodobne budú trochu na drahej strane, ak aktuálne Beats Wireless Jednotky majú niečo prejsť.

Najzaujímavejšou časťou toho všetkého je však skutočnosť, že toto je prvý produkt Beats, ktorý dokonca spomína Apple. Dokumentácia FCC naznačuje, že balenie, ktoré nové slúchadlá prídu, bude obsahovať značku Apple Branding, aj keď v tomto bode nie je jasné, či sa logo Apple objaví kdekoľvek na samotných slúchadlách. Dni, keď porazené slúchadlá majú logo Apple na jednom uchu a aktuálne logo Beats na druhom nemusia byť príliš ďaleko, ale nechceli by sme povedať, že nový bezdrôtový SOLO2 bude prvý.

V súčasnosti je len veľmi málo, čo vieme o slúchadlách SOLO2 s podporou Bluetooth, ako je skutočnosť, že FCC ich prekladá cez ich kroky. Keď sa však tieto veci dostanú do predaja, neočakávame príliš veľa hluku, takže majte oči ošúpané v prípade, že začnú skĺznuť cez sieť.

Pôvodné Beats SOLO2 Over-ucho slúchadlá boli oznámené na konci mája a v júni sa predali. Sú k dispozícii v rôznych farbách a stavajú na základe svojho predchodcu a zároveň ponúka nový dizajn, ktorý by ľudia milovali.

Je zaujímavé, že spoločnosť Apple konečne využíva svoju akvizíciu v hodnote niekoľkých miliárd dolárov. Teraz dúfajme, že spoločnosť Apple urobí niečo o svojich skôr svetských ušných ľuďoch, ktoré sa dodávajú so svojimi iPhónmi a iPadmi. Potrebujú „rytmy“, nie?

(Via: 9to5mac)

Môžete nás sledovať na Twitteri, pridať nás do svojho kruhu na stránkach Google+ alebo na našej stránke Facebook, aby ste sa informovali o všetkých najnovších od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published.