Spoločnosť Google oznamuje, že spoločnosť Pixel sa teší so zabudovaným Fitbit

Google dnes oznámila prvé hodinky Pixel, nositeľné, ktoré si požičiavajú časť technológie od spoločnosti Fitbit a stavia ho za výplatu.

Ale tu by tu mohlo byť dosť dokonca aj pre tých, ktorí nechcú minúť peniaze navyše.

Nové hodinky Pixel, ktoré boli pôvodne zobrazené na Google I/O v máji, budú mať kruhový dizajn 41 mm s puzdrom s hrúbkou 12,3 mm. Neustále na displeji nejde až na okraje prípadu, a zanecháva to, čo je absolútne väčší rám, ako sa nám páčilo. Napriek tomu tmavšie užívanie tvárí pravdepodobne spôsobia, že rámec sa javí menší ako v skutočnosti.

Pokiaľ ide o samotný prípad, je vyrobený z recyklovanej nehrdzavejúcej ocele a príde v troch farbách; matná čierna, leštená striebro a leštené zlato. Je to všetko dosť krivé a vyzerá napríklad veľmi odlišne od hodiniek Apple.

Pokiaľ ide o senzory, je prítomná a správna funkčnosť normálnej krvi kyslíka a EKG, zatiaľ čo Google tvrdí, že sledovanie srdcovej frekvencie je neuveriteľne presné a je založené na Fitbit Tech. Keď už hovoríme o Fitbit, existujú niektoré funkcie, ktoré si vyžadujú prémiu Fitbit, pričom spoločnosť Google hovorí, že ľudia „získajú hlbšie informácie a prístup k funkciám, ako je skóre každodennej pripravenosti, takže viete, kedy sa vo svojom tréningu dostať všetko alebo uprednostňovať“. Kupujúci spoločnosti Loha budú mať úžitok aj z „viac ako 1 000 tréningov a 400 relácií všímavosti“.

Nový Pixel Užíva sa začína od 349 dolárov pre model WiFi, zatiaľ čo verzia LTE bude stáť 399 dolárov, aj keď budete potrebovať aj mobilný plán. Môžete si predobjednať Pizel, ktorý sa teší od dnešného dňa a spustí sa 13. októbra.

Možno sa tiež chcete pozrieť:

Stiahnutie: iOS 16.1 beta 4 vydané ako verejné spustenie blížiacich sa

Ako opraviť Bad iOS 16 Odtok batérie [Sprievodca]

Jailbreak iOS 16.0.2 v aktualizácii stavu iPhone a iPad

IOS 16 kompatibilné a podporované zariadenia iPhone, iPad, iPod Touch

skryté funkcie iOS 16: 100+ zmien

Stiahnutie: iOS 16.0.2 OTA Profilový súbor, Odkazy na IPSW

Stiahnite si iOS 16 Konečné odkazy IPSW a nainštalujte na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8 a Plus [tutoriál]

Môžete nás sledovať na Twitteri alebo na Instagrame a dokonca aj naša stránka Facebook, aby ste sa informovali o všetkých aktuálnych od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published.